in

Polonya’da İlginç Kedi Kurtarma Operasyonu

Polonya’da itfaiye erleri çöp konteynerinde sıkışan ve oldukça ürken yavru kediyi yağlayarak kurtardı.

Polonya‘nın kuzeybatısındaki Knyszyn kasabası alışılmışın dışında bir kurtarma operasyonuna sahne oldu. Kendilerine gelen ihbar üzerine Szkolna Sokağa giden itfaiye erleri, çöp konteynerinde sıkışmış yavru kediyle karşılaştı. Yemek aramak için girdiği çöp konteynerinin altındaki gider borusunda sıkışan yavru kedinin korku ve acı içinde miyavladığını gören ekipler hemen harekete geçti.

AW175023 04

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sıkışan kediye yarım saatlik operasyon

İtfaiye görevlileri yaptıkları durum değerlendirmesi sonucunda yavru kediyi yağlayarak çıkarmaya karar verdi. İtfaiye erlerinden biri kediyi yağlarken, diğeri ise başını okşayarak yavru kediyi sakinleştirmeye çalıştı. Yarım saat süren operasyonun ardından yağlandığı için tüyleri kaygan hale gelen minik kedi sıkıştığı yerden kurtarıldı. Yaşadığı korku ve stres nedeniyle oldukça bitkin olduğu gözlenen kedinin itfaiyesi erleri tarafından yapılan kontrolünde herhangi bir yarasının bulunmadığı anlaşıldı. Minik sokak kedisi, itfaiye erleri tarafından yağdan arındırıldıktan sonra tekrar doğaya salındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elazigda 850 hanelik bir koyun nufusu kis mevsimiyle birlikte 50ye dusunce disarida kalan sokak hayvanlarina koyun muhtari sahip cikti.

Kışın Gelmesi ile Hane Sayısı 50’ye Düştü, Sokak Hayvanlarına Muhtar Sahip Çıktı

Esek Pekmez Bakimevinin Nesesi Oldu

Eşek Pekmez, Bakımevi’nin Neşesi Oldu