in

Polisleri Isırdı İddiası ile Gezi Parkı Köpekleri Bayıltılarak Toplatıldı

Taksim Gezi Parkı’nda yaşayan köpekler insanlara saldırdığı iddiası ile toplatıldı. Vatandaşlar tepki gösterdi.

Beyoğlu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gezi parkında yaşayan bir kadının baktığı sokak köpeklerinin yoldan geçenleri ısırdığı ve rahatsızlık verdiği gerekçesi ile hayvanları toplamak için bölgeye geldi.

1 Mayıs'ta 4 Polisi Isırdığı İddia Edilen Gezi Parkı Köpekleri Bayıltılarak Toplatıldı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Öğle saatlerinde parka gelen ekipler, köpekleri bayıltmak için iğne attı. Bayıltıcı iğneyle vurulan köpek kendisini besleyen ve yerde yatan kadının yanına gitti. Uykudan kalkan kadın köpeğin vurulduğunu görünce veteriner ekiplerinin yanına geldi. Belediye görevlisi kadına “Şikayet var köpekleri alıp aşılarını yaptıktan sonra tekrar bırakacağız” dedi. Kadın “Bu köpeklerin aşısı var, hiç kimseye de saldırmıyorlar, herkes saldırdı diye yalan söylüyor, bütün aşıları yeni yapıldı” diyerek köpekleri vermek istemedi.

Polisleri Isırdı İddiası ile Gezi Parkı Köpekleri Bayıltılarak Toplatıldı

Bu sırada ekipler ikinci köpeği de iğneyle vurdu, köpeğin vurulduğunu gören bir kadın “Bu köpekleri nereye götüreceksiniz, kimseye zarar vermezler bunlar. Utanıyorum ben bir bayan olarak ben yıllardır buradayım” dedi.

“1 Mayıs’ta 4 Polisi Isırdılar”

Esnaf olduğunu söyleyen bir kişi de tepki gösteren kadına “Bu köpekler her gün birine saldırıyor burada. 1 Mayıs’ta dört polisi ısırdı alsınlar götürsünler” dedi.

“Karışma Ekmeğinden Olma”

İğneyle vurulan köpeklerden biri biraz ileride kaldırımda bayıldı, köpeği almak isteyen ekiplerle simitçilik yapan kişi arasında da tartışma yaşandı. Simitçi “Ben bu köpeği 8 yıldır tanıyorum bu saldırgan köpek değil sıkıntılı köpekler parkın içinde” dedi.
Belediye görevlisi “Sen simitçisin simidini sat karışma ekmeğinden olma ben bu köpekleri alıp barınağa götürmek ve 10 gün müşahede altında tutmak zorundayım” diye cevap verdi. Köpekler Belediye veteriner ekipleri tarafından alınarak götürüldü.

HAKİM Soruyor?

hakim1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dog supplement pills 810x538 758x426

Aspirin Köpeğinizi Öldürebilir

Manisada Masum Köpeğe İşkence Yapan 2 Şahıs Yakalandıöç

Manisa’da Masum Köpeğe İşkence Yapan 2 Şahıs Yakalandı