in

Polisin Silahla Yaraladığı Köpek Bulunup Tedavi Altına Alındı

İZMİR’in Bayraklı ilçesinde işe gitmek için otobüs bekleyen trafik polisinin bacağını ısırdığını iddia ederek silahla yaraladığı köpeğin tedavisi sürüyor.

İzmir’de geçtiğimiz hafta perşembe günü Soğukkuyu Mahallesi 1595 Sokak’ta meydana gelen olayda. İşe gitmek için durakta otobüs bekleyen trafik polisi S.A., kendisine saldırıp, bacağını ısırdığını iddia ettiği sokak köpeğine tabancayla 2 el ateş etti. Köpek kaçarken, S.A. otobüse bindi. Olayı gören çevre sakinleri, S.A.’nın bindiği otobüse binerek, hareket etmesine izin vermedi. S.A.’ya otobüste tepki gösteren vatandaşlar, daha sonra polis merkezine gidip, şikayetçi oldu. Bacağından yaralandığı iddia edilen polis memuru S.A.’ya kuduz aşısı yapıldı.

izmirdevurulankopek 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’ın talimatıyla, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı. Olaydan sonra yaralı halde kaçan ve bir süre sonra bulunan köpek, veterinere götürülerek tedaviye alındı. Ayağından yaralanan köpeğin tedavisi sürerken, hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

izmirdevurulankopek 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kum kaplani kopekbaligi antalyada

Köpekbalığını Sergilemek İçin 15 Bin Kilometre Uzaktan Getirip Akvaryuma Kapattılar!

page dunyanin en fakir lideri senatorluk gorevinden de istifa etti kopegim oldugu gun karar verdim 1

Dünyanın En Fakir Lideri: Senatörlüğü Bırakmaya Köpeğim Öldüğü Gün Karar Verdim