in

Polis Tarafından Vurulan Köpek Hayatını Kaybetti

Silivri’de bir polis memuru girdiği özel mülkin bahçesindeki köpek tarafından iddiaya göre ısırılınca köpeği silahı ile vurarak öldürdü.

Silivri sahilinde dün 22.30 sıralarında bahçede zincirle bağlı köpek silahla ateş edilerek öldürüldü. İddialara göre bir olayı araştırmaya gelen polis memuru bahçeye girdiğinde köpek tarafından ısırıldı. Polis memuru silahını çıkartarak köpeğe ateş etti. Yaralı polis memuru arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Köpeğinin öldüğünü gören sahibi ise sinir krizi geçirdi.

silivride silahla oldurulmus kopegini goren kadin sinir krizi gecirdi 1051 dhaphoto4 5e0328ece7a04

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Merkezi Silivri’de bulunan Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği (HAYKURDER) ve Silivri Hayvan Hakları Derneği’nin (SİHAYDER) yöneticileri ve avukatları da suç duyurusunda bulunuldu.

Avukatı Yalçın Çakır emniyet çıkışında yaptığı açıklamada, “saat 22.30 civarında Silivri’de görevli olan bir polis memurunun özel bir mülke girmek suretiyle görevini kötüye kullanarak yine sahipli ve zincirle bağlı bir canımızı öldürmesinden dolayı derneklerimiz ve Silivri’deki hayvanseverler adına şikayetimizi yaptık. Bunun tüm Türkiye’de bilinmesini istiyoruz. Haklarına yönelik saldırılara karşı burada olduğumuzun, takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokak Hayvanları için Limonata ve Kurabiye Satan Öğrencilere Belediye Desteğiöç

Sokak Hayvanları için Limonata ve Kurabiye Satan Öğrencilere Belediye Desteği

ABDde Kimi Gebe Kimi Henüz Tay Olan 20 At Acımsızca Öldürüldüöç

ABD’de Kimi Gebe Kimi Henüz Tay Olan 20 At Acımsızca Öldürüldü