in ,

Plajdaki Denizanalarını Sopa İle Döverek Öldürüp Kenara Attı

Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan Mecidiye Uzunkum plajındaki deniz anaları, kişiliğinin sağlıksız boyutundaki insanlar tarafından sopayla dövülerek öldürülüyor. Yaşam hakına saygı duyan insanların “cahil” insanları engelleme çabası ise cahilin cüretkarlığı karşısında sonuçsuz kaldı.

Bir takipçimizin www.ajanimo.com hayvan haber sitesi whatsapp hattına gönderdiği videodaki görüntüler, insan türü ve bu coğrafya insanı adına utanç verici görüntüler içeriyor. Kıyıya vuran denizanalarını sopayla döve döve öldüren şahsa yaşam hakkına saygı duyan vatandaşlar müdahale ediyor, ancak her cahil insanın vereceği tepkileri vererek insanları geri püskürtüyor. Denizanalarına, onların yaşam alanı olan denizde şiddet uygulayan bu şahıs, yapmaması yönünde kendisini uyaran yaşam hakkı savunucularına verdiği tepkilerde saygısızca.

Plajdaki Denizanalarini Sopa Ile Oldurup Bir Kenara Atti 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Ben İstemiyorum, Öldürüyorum!”

Sahil şeridinde doğal yaşam alanında hayatını sürdüren denizanalarının yaşam alanına girerek onların hayatını umursamayan bu şahıs, denizanalarını onlarca kişinin arasında sopayla öldürerek sanki bir çöpmüş gibi tahta merdivenin arkasına attı. Yaptığının yanlış olduğunu ve yapmaması gerektiğini söyleyen kişilere sesini yükselterek “ Ben istemiyorum, yapıyorum, yapacağım. Videoya çek. Gazeteye ver. Ulan denizanası öldürmek duyarlılık olmuş” şeklinde konuştu. Bir canlıyı kendi evinde öldürecek kadar cesaretli olan yaşam hakkına saygı cahili şahsın denizanalarını katlettiği bu anlar vatandaşlar tarafından saniye saniye kameraya alındı.

Bu şahıs, yaşam hakkına saygı duyan vatandaşlar tarafından işletmeye şikayet edilse de işletme de duruma müdahale etmemiş. Hiçbir çalışan olay yerine gelip denizanalarını katleden vatandaşı ikaz etmemiş.

Hayvana Şiddet Gördüğünüz Anda HAYDİ’ye Haber Verin

Hayvanlara yönelik şiddet gördüğünüz anda görüntüleyin. Fotoğraf ve video çekin. Cep telefonunuza indirdiğiniz HAYDİ uygulaması üzerinden şikayetinizi yapın. Konum otomatik olarak gittiği için, hayvan kurtarma polislerinin olay yerine ulaşması daha kolay oluyor. Henüz uygulamayı indirmemişseniz, 155’i arayın HAYDİ, hayvan koruma polislerine aktarılmayı isteyin.

Not: Cahil ne demek?

Belli bir konuda yeterli bilgisi olmayan (kimse). Bu yazıda da hakaret amaçlı değil durumu ifade etmek için kullanılmıştır. Denizanalarını sopayla döverek öldüren kişinin yaşam hakkına saygı bilgisi eksik!

Yorum

Yorum Ekle
  1. Sahildeki 2erkek deli kanlı bu şerefsizin ağzını burnunu kırmayıp adamın aynı pisliği yemesine müsaade ediyor olmaları bu ne korkaklık. Banane neme lazım olar oldukça daha çoook katliamlar olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evsiz Hayvanlar Icin Ozel Mama Evleri Imal Etti 4

Evsiz Hayvanlar İçin Özel Mama Evleri İmal Etti

Felc Teshisiyle Olume Terk Edilen Yavru Kopek Huzur Ciftliginde Iyilesiyor 1

Felç Teşhisiyle Ölüme Terk Edilen Yavru Köpek Huzur Çiftliğinde İyileşiyor