in

PKK’lıların Silah Taşıtarak Sömürdüğü Hayvanlara Uyguladıkları Şiddet Görüntülendi

PKK’lı teröristlerin silah taşıttıkları hayvanlara yaptığı işkence SİHA kamerasına yakalandı

Ağrı‘nın Doğubayazıt ilçesinde İl Jandarma Komutanlığı, 6 Nisan 2018 tarihinde, PKK/KCK bölücü terör örgüt mensuplarının ‘katır ile silah ve patlayıcı madde’ taşıyan hayvanlara saatlerce ellerindeki sopalarla vurarak işkence ettikleriyle ilgili görüntüler insansız hava aracı SİHA kamerasıyla tespit edildi.

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya ve paylaşılan SİHA kamerası görüntülerine göre, bölgede kayalık alanda yürümekte zorlanan hayvan, teröristlerce kafasına ve ayaklarına vurularak işkenceye maruz kaldı. Hayvanın sırtındaki silah ve patlayıcı madde boşaltıldıktan sonra, yerlerinin belirlenmesini istemeyen teröristlerce bölgeden uzaklaştırıldı. SİHA destekli yapılan operasyonda eylem hazırlığında olan teröristler etkisiz hale getirildi.

pkkli teroristler silah ve patlayici yukledikleri hayvanlara boyle iskence yapmis 8536 dhaphoto1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yapılan açıklamada, “Geçmişte bölücü terör örgütü mensuplarının kullandığı, ‘Terörist başı Abdullah Öcalan’ın ‘Demokratik Ekolojik Toplum’ söylemlerinde ‘Hayvanlara dost, doğayla barışık’ yalanlarını her fırsatta kullanılıyordu. Yaşanan bu olay, PKK’lı teröristlerin insan, hayvan ayırmaksızın her türlü canlıya zarar verebildiğini bir kez daha gösterdi” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boğazlarına Olta Takılan 2 Deniz Kaplumbağası Hayatını Kaybettiöç

Boğazına Olta Takılan 2 Deniz Kaplumbağası Hayatını Kaybetti

Leylekler Ortacaya Gelmeye Başladı

Leylekler Ortaca’ya Gelmeye Başladı