in

Pınar Eliçe, Kürk Kullanımını Protesto Etmek İçin 300 Bin TL’lik Kürkünü Yaktı

Şarkıcı Pınar Eliçe, son zamanlarda Bülent Ersoy ve Hadise gibi isimlerin giydiği kürkleri protesto etmek için 300 bin TL değerindeki Bizon kürkünü yaktı.

Şarkıcı Pınar Eliçe, Etiler‘deki sahne öncesi kuaför çıkışında görüntülendi. Son zamanlarda Bülent Ersoy, Hadise ve Gülşah Saraçoğlu gibi isimlerin kürk giymesini protesto eden Eliçe, hayvanseverlerden alkış toplayacak bir hareket yaptı.

Pınar Eliçe Kürk Kullanımını Protesto Etmek İçin 300 Bin TLlik Kürkünü Yaktı 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Eliçe, 300 bin TL değerindeki Bizon kürkünü bir bahçede cayır cayır yaktı.

KÜRKÜNÜ CAYIR CAYIR YAKTI

Eskiden satın aldığı gerçek kürkü yakan Pınar Eliçe, konu hakkında şöyle konuştu: “Son günlerde hayvan hakları koruyucuları kürkle ilgili tepkiler veriyor. Giyen kişiler için de veriyor. Onlardan birisi de bendim. Bundan 15-20 sene önce her şeye bu kadar vakıf değildik. Bilinçsizdik.”

Pınar Eliçe Kürk Kullanımını Protesto Etmek İçin 300 Bin TLlik Kürkünü Yaktı 2

İnsanların algısını ve dikkatini çekmek için yakıp hayatımda kürke son veriyorum. Hayatımda hiç kürk giymedim desem yalan olur. Şu an 3 köpek sahibiyim. Onların nasıl bir can taşıdığının farkındayım. Bu konuyla ilgili bir şeyler yapmak istiyorum. Belki bu olay kürk giyen dostlarımızı daha bilinçlendirir.”

Pınar Eliçe Kürk Kullanımını Protesto Etmek İçin 300 Bin TLlik Kürkünü Yaktı 3

Elindeki diğer kürkleri de bağış adı altında değerlendireceğini belirten Eliçe, sözlerine şu şekilde devam etti: “Daha önce hayvansever değildim. Kedi köpek gördüğüm zaman kaçardım. Son 6 yıldır benim de beslediğim, sahiplendiğim hayvanlarım var. Onların da bir canı olduğunu, duyguları olduğun ve birçok insandan daha merhametli, sadık olduklarını gördükten sonra bu konuda çok vicdan azabı çektim. Eskiden üşümemek için giyiyordum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bazı Kürklerde ÖTV Sıfırlandıöç

Bazı Kürklerde ÖTV Sıfırlandı!

Urlada Zehirli Makarna Yiyen 3 Köpek ile 1 Martı Hayatını Kaybettiöç

Urla’da Zehirli Makarna Yiyen 3 Köpek ile 1 Martı Hayatını Kaybetti