in

Petshop’lardan Hayvan Satın Almayın, Barınaklardan Sahiplenin

Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde ayda 250’ye yakın sokak hayvanının kısırlaştırdıklarını söyledi. Avcı vatandaşları uyararak, “Petshop’lardan hayvan satın almayın, barınaklardan sahiplenin” dedi.

Bilecik merkez Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yüzlerce hayvana ev sahipliği yaparken, ayda yüzlerce hayvan da kısırlaştırılıyor.

Petshoplardan Hayvan Satin Almayin Barinaklardan Sahiplenin 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı : “Petshop’lardan Hayvan Satın Almayın, Barınaklardan Sahiplenin”

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, “Merkezimizde aylık yaklaşık olarak 150 tane köpek, 100’e yakın kedi kısırlaştırması yapıyoruz. Bunun yanında yüzlerce hayvana ev sahipliği yapan barınağımızda her türlü tedavimiz mevcut olup, barınağımızda; röntgen makinemiz, ultrasonumuz, kan sayım cihazlarımız, biyokimya cihazımız, gaz anestezimiz, yoğun bakım ünitemiz mevcut. Bilecik merkezde çarşıda gezerken herhangi bir yaralı hayvan gördüğünde vatandaşlarımızın Evsiz Hayvanları Tedavi Merkezimize haber vermesini önemsiyoruz. Bu hayvanlara canlara anında müdahale ederek, son sistem teknoloji ile tedavilerini yapıyoruz. Merkezimizde şu anda yaklaşık 60 tane köpek 30 tane kedi mevcut ve bunların yavruları da var. Petshop’lardan hayvan satın almayın, barınaklardan sahiplenin” dedi.

Petshoplardan Hayvan Satin Almayin Barinaklardan Sahiplenin 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mahallenin Minikleri Yavru Kopege Sahip Cikti

Mahallenin Minikleri Yavru Köpeğe Sahip Çıktı

Hayvansever kedileri icin bunu yapti 1

Kedileri İçin Bunu Yaptı