in ,

Hayvanların Satıldığı Pet Shopta Yangın Çıktı: 1 Kuş Hayatını Kaybetti

Düzce’de bir pet shop mağazasında çıkan yangında 1 kuş ölürken, vatandaşlar ise diğer hayvanların zarar görmemesi için seferber oldu.

Yangın, Düzce’nin Aziziye Mahallesi İstanbul Caddesi’nde bulunan bir pet shop mağazasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Burak Postoğlu’na ait pet shop mağazasında elektrik kontağından yangın çıktı. Dumanları gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirirken, aynı zamanda içeride bulunan hayvanları kurtarmak için seferber oldular. Olay yerine gelen itfaiye ekibi, yangına müdahale ettiği sırada hayvanlar dışarıya çıkarıldı. Yangın kısa süre içerisinde kontrol altına alınırken, dışarı çıkartılan hayvanların korkmaması için özel ilgi gösterildi. Yangın alanında bir muhabbet kuşu ölürken, dumanların arasında kalan bir başka kuş ise ölmekten son anda kurtarıldı. Olay yerine gelen Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yılmaz ise korkan köpeklerden bir tanesini sahiplendi.

AW332453 02

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Herhangi bir sorun yok”

İş yeri sahibi Burak Postoğlu, “Yangın elektrik kontağından çıktı. 1 muhabbet kuşu telef oldu. Hayvanlarımızı hemen dışarı çıkarttık. Yangın kontrol altına alındı. Bir kuşumuz da dumanların arasından çıkarttık. Herhangi bir sorun yok” ifadelerini kullandı.

AW332453 03

Satın alınmayı beklerken canlarından olacakken kurtarılan bu hayvanlar satın alma sahiplen sözünün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan Yalnizligi

Hayvan Yalnızlığı

Yagmur Suyu Tahliye Borusunda Mahsur Kalan Yavru Kedi Kurtarildi

Yağmur Suyu Tahliye Borusunda Mahsur Kalan Yavru Kedi Kurtarıldı