in ,

Pet Festivali Hayvanseverleri Bir Araya Getirdi

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen Pet Festivali, Kemerburgaz Kent Ormanı’nda hayvan severleri bir araya getirdi. Anlamlı etkinlik havadan drone ile görüntülendi.

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği’nin ev sahipliğinde “Bu Dünya Hepimizin” sloganı ile düzenlenen Pet Festivali, Kemerburgaz Kent Ormanı’nda hayvan severleri bir araya getirdi. Anlamlı etkinlik drone ile havadan görüntülendi. Kemerburgaz Kent Ormanı’nda “Yeni Bir Yaşam” (YBY) etkinlik alanında gerçekleşen Pet Festivali’ne hayvan severler yoğun ilgi gösterdi. Patili dostlar YBY etkinlik alanında özgürce dolaşarak özel alanlarda yeni arkadaşlar edindi. Sanatçı Ceylan Ertem, festivalin kapanış konserinde müzikseverlere ve sevimli ev hayvanlarına özel bir konser verdi.

Pet Festivali Hayvanseverleri Bir Araya Getirdi 1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Onlarla Eğlenmek Güzel.”

6 aylık köpek sahibi olan Merve Evci Bozkurt, “6 aylık bir köpeğimiz var. İlk defa festivale katılıyoruz. Ortamı çok beğendik. Aynı zamanda daha önce görmediğimiz köpekleri de görmüş olmak ve onlarla eğlenmek güzel. Aynı zamanda farklı markaların ürünlerini görmek birlikte bilgi alışverişinde olabileceğimiz bir platformun olması harika.” dedi.

Pet Festivali Hayvanseverleri Bir Araya Getirdi

“Köpeğim Zaten Çok Arkadaş Canlısı.”

et Festivali’nde olmaktan mutlu olduğunu anlatan Gizem Can, “Böyle açık alanlarda bulunmaktan çok mutluyum. Ufak oğlum olduğu için de onu dışarı çıkartabilmek güzel. İstanbul’da yeşillik bulmak çok zor o yüzden çok memnunuz. Köpeğim zaten çok arkadaş canlısı olduğu için herkesle oynuyor. Onu da sokabildiğimiz rahat edebileceği bir ortam olması şahane çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Pet Festivali Hayvanseverleri Bir Araya Getirdi 2

“Hayvanımızı Biraz Sosyalleştirdik.”

Etkinliğe katılan Yağmur Becer ise, “Çok eğlendik arkadaşlıklar edindik. Teşekkür ediyoruz hayvanımızı biraz sosyalleştirdik keyifli bir alan.” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enerjimiz Kucuk Dostlarimiz Icin Projesi Hayvanlara Isik Olmaya Devam Ediyor

“Enerjimiz Küçük Dostlarımız İçin” Projesi Hayvanlara Işık Olmaya Devam Ediyor

Kayip Golden Retriever Okyanusta Yuzerken Bulundu Ailesiyle Tekrar Bir Araya Geldi1 1

Kayıp Golden Retriever Okyanusta Yüzerken Bulundu, Ailesiyle Tekrar Bir Araya Geldi