in

Patisi Delinerek Urgan Sokulan Minik Kedinin Hikayesi

Minik bir kedi ne kadar büyük acılar yaşayabilir? Yaşadığı büyük acılara rağmen minik bedeni ile yaşam savaşını kazanan kediciğin öyküsü.

Patisi delinerek bağlanan urgan ile Ankara sokaklarında yaşamaya çalışan minik kedi gönüllülerce kurtarıldı. Minik kediye o kadar büyük bir işkence yapılmıştı ki insanlardan çok ama çok korkuyordu. Bu yüzden yakalanması 2 gün sürdü. 2 aylık olduğu tahmin edilen kedinin tedavisini yapan veteriner hekim gördükleri karşısında şoke oldu. Minicik patisi delinmiş, kas ve derisinin arasından urgan geçirilmişti. Günlerce bu acıyla yaşayan kedi, iyi insanlar sayesinde tedavi altına alınmıştı.

Patisi Delinerek Urgan Sokulan Minik Kedinin Hikayesi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Minik kedinin patisine sokulan urgan, operasyon ile çıkarıldı ancak kedinin patisi günlerce şiş kaldı ve patide yoğun iltihap vardı. Bacağı o kadar kötü durumdaydı ki veteriner hekimler ampute ihtimalini dahi düşündü. Ancak veteriner hekimler minik kediye  yoğun ve çok özenli bir tedavi uyguladı. Ve kediciğin bacağı kurtarıldı. Klinikten çıkarılan kedi bir pansiyona yerleştirildi. Burada kendini kurtaran melekleri tarafından her gün pansumanı yapıldı. Büyük bir işkence yaşayan minik kedi insanlara mesafeli yaklaşıyor.

Screenshot 13

Artık sağlığına kavuşan ve yürüyebilen kedicik, onu çok sevecek ve yaşadağı acıları unutturacak yeni ailesini bekliyor. Bu kediciğin yeni ailesi olmak için: 0535 931 7473

120278662 10224702970780819 4804131486060458814 o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ekrem imamoğlu geçici bakımevi ziyareti

Ekrem İmamoğlu: “Bizim Burada Gizli Bir Alanımız Yok”

Son Bir Buçuk Yıl İçinde 19 Bin Sokak Hayvanına Umut Oldular

Son Bir Buçuk Yıl İçinde 19 Bin Sokak Hayvanına Umut Oldular