in

Patileriyle Kasabın Camına Vurup Yiyecek Bekleyen Maviş ile Zeytin

Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde kasabın camına her sabah patileriyle vuran iki köpek, kasap Tuncer Demir’in verdiği etlerle besleniyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze Hayvan Barınağı’nca tedavileri yapılan ve aşılanan ‘Maviş’ ile ‘Zeytin’ adlı köpeklere esnaf sahip çıktı. Kasaplık yapan esnafın sık sık yemek verdiği ’Maviş’ ve ’Zeytin’, bir süre sonra patileriyle kasabın camına vurarak, çalışanlardan yemek bekledi.

Patileriyle kasabın camına vurup 6

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kasaplar, köpeklerin cama patilerini vurmasıyla kapıyı açıp onlara yiyecek getirdi. Köpeklerin bu hareketleri esnafın ilgi odağı haline geldi.

Patileriyle kasabın camına vurup 3

Köpekleri besleyen kasap Tuncer Demir, “Hayvanlara ilgim, çocukluğumdan beri var. Bu hayvanlar, günün belli saatlerinde aç oldukları zamanlarda benim oturduğum koltuğun bulunduğu camın önüne gelirler, cama vururlar. Ben, arkadaşlarıma talimat verdim. Çalışanlarım, köpeklerin yiyeceklerini temin ederler. Onları doyurmak, bizi mutlu ediyor. Günün belli saatlerinde hepsi, bizi ziyaret ederler. Yiyecek vermeyi unuttuğumuz zaman patileriyle cama vurarak, bizi uyarıyorlar” dedi.

Patileriyle kasabın camına vurup 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tam zamanında çekilmiş hayvan fotoğrafları

Tam Zamanında Çekilmiş Hayvan Fotoğrafları

bodrum da bir kopek daha olduruldu

Bodrum’da ‘Pamuk’ Köpeği Zehirleyerek Öldürdüler!