in

Paramparça Tarzımsın, Bundan Sonra Farzımsın!

Paramparça dizisinin 52.bölümüne, Barış Falay’ın canlandırdığı Harun karakterinin çarptığı köpeği alıp, veterinere götürmesi ve onun insanı olması sahneleri damgayı vurdu. Harun’un sevgiyle ve ilgiyle yaklaştığı köpekle olan diyalogları duygusal anlar yaşattı . HayKonFed‘in  “Bakım evinden Sahiplenin, Ona Yeni Bir Hayat Verin” kamu spotunun da yıldızı olan köpek Jason sevimliliğiyle büyük beğeni topladı.

Paramparça dizisinin son bölümde, Gülseren rolündeki Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılması kadar, hayvan sevgisini vurgulayan sahneler damgasını vurdu. Dizi, iç kanaması geçiren ve bacağı kırık olan sokak köpeği için ‘uyutalım’ diyen veterinere kızan Harun’a dair görüntülerle hayvanseverlerin gönlünü feth etti. HayKonFed’in bir çok can dostu işletmenin ve “canların” desteğiyle hazırlattığı ” Bakımevinden Sahiplenin, Ona Yeni Bir Hayat Verin” Kamu spotunun yıldızı Jason, bu kez dizi severlerin yüreğini ısıttı.

Untitled-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvan sevgisini vurgulayan ve onlara sahip çıkan görüntülerin dizilerde artmasını diliyor, dizisinin senaristlerine ajanimo.com ekibi olarak teşekkür ediyoruz. Bundan sonra diziyi izlemek bize de farz oldu diyerek, sahneleri zevkle sizinle paylaşıyoruz. 🙂

Size de ufak bir hatırlatma; yolda bir hayvana çarptığınızda o hayvanı hemen en yakın yerdeki veterinere mutlaka götürün! Orman ve Çevre Bakanlığı’nın daha önce çıkardığı 5199 sayılı kanunun 21. maddesinde, “bir hayvana çarpan ve ona zarar veren sürücü, onu en yakın veteriner hekim ya da tedavi ünitesine götürmek veya götürülmesini sağlamak zorundadır” hükmü yer alıyordu. Yeni yasa kapsamında o canı götürdüğünüz veterinerde tüm sağlık bakımlarını trafik sigortanız ücretsiz olarak karşılanacağını unutmayın.

https://www.facebook.com/ajanimopetmag/videos/933865740030082/

Yorum

Yorum Ekle
  1. Merhaba, yazıyı doğrudan sizin linkinizden sayfamızda ve baplı federasyonlarımızın sayfalarında, twitter sayfamızda paylaştık. Çok teşekkür ederiz. Güzel bir çalışma olmuş…Selamlar, sevgiler. Timur Ugan HayKonfed YK Genel Sekreteri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bagel Neden Gözlük Takıyor 5 1

Kedi Bagel Neden Gözlük Takıyor?

sevgi öğretilir mi ajanimo

Sevgi Öğretilir mi?