in

Otoyollarda Hayvan Ölümleri Engellensin!

Otoyollarda hayvan ölümünü engellemek için bir Göktürklü hayvan severler bir imza kampanyası başlattı.

loung-tayland1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Her gün yüzlerce hayvan otoyollarda hayatını kaybediyor. Bu otoyollardan biri Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu olan; Hasdal – Göktürk – İhsaniye otoyolu. Bu yolu kullananlar, her gün en az 4-5 masumun cansız bedenleri ile karşılaşıyor.

Göktürklü hayvan severler açıklamalarında söyle diyor “Göktürk Hayvansevenler Derneği olarak her gün karşılaştığımız bu acı görüntülere son vermenin çok basit bir çözümü var: Otoyolun her iki tarafının tel çit ile kapatılması. Hasdal – Göktürk – İhsaniye Otoyolu;  Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü ve T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın ortak görev alanıdır. Her iki kurumdan, insan hayatını korumak ve hayvanların ölümüne engel olmak için yardım istiyoruz. Kampanyamıza vereceğiniz destek ile Hasdal – Göktürk otoyolu üzerindeki hayvan ölümlerine engel olarak; ülkemizdeki diğer bölgelere de örnek proje olmayı hedefliyoruz.”

Göktürk Hayvansevenler Derneği olarak her gün karşılaştığımız bu acı görüntülere son vermenin çok basit bir çözümü var: Otoyolun her iki tarafının tel çit ile kapatılması.

Hasdal – Göktürk – İhsaniye Otoyolu;  Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü ve T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın ortak görev alanıdır. Her iki kurumdan, insan hayatını korumak ve hayvanların ölümüne engel olmak için yardım istiyoruz.

Göktürklü Hayvan severler destek vermek için linke tıklayarak imza verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

omur ö.ç 1

Ömür Gedik’ten Sibel Can’a Kürk Mesajı

tombilidonus on 3

Tombili’nin Çalınan Heykeli Geri Getirildi