in

Otoyolda Otomobil Çarpan Köpeği Polis Kurtardı

ABD’nin Florida eyaletinde polis memuru, bir aracın çarpması sonucu yaralanan köpeği ekip otosuyla hastaneye götürdü. Seyir halindeki polis aracının kamerasına yansıyan görüntülerde aracın köpeğe çarpması sonucu köpek yan şeride savruluyor. O esnada oradan geçen polis memuru aracını durdurarak yaralanan köpeği dikkatli bir şekilde battaniyeye sarıp, ekip otosuna koyarak hastaneye götürüyor. Küçük kesik ve morluklarla hayatta kalan köpeğe ise “Şanslı” ismi verildi. Hayvan barınağına götürülen ‘Şanslı’ onu sahipleneceği ailesini bekliyor.

ABD’nin Florida eyaletinde polis memuru, bir aracın çarpması sonucu yaralanan köpeği ekip otosuyla hastaneye götürdü. Seyir halindeki polis aracının kamerasına yansıyan görüntülerde aracın köpeğe çarpması sonucu köpek yan şeride savruluyor. O esnada oradan geçen polis memuru aracını durdurarak yaralanan köpeği dikkatli bir şekilde battaniyeye sarıp, ekip otosuna koyarak hastaneye götürüyor.

Otoyolda Otomobil Çarpan Köpeği Polis Kurtardı öç 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Küçük kesik ve morluklarla hayatta kalan köpeğe ise “Şanslı” ismi verildi. Hayvan barınağına götürülen ‘Şanslı’ onu sahipleneceği ailesini bekliyor.

 

Otoyolda Otomobil Çarpan Köpeği Polis Kurtardı 2

Otoyolda Otomobil Çarpan Köpeği Polis Kurtardı 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kesilmekten Kaçan ve Günlerdir Dağlarda Yaşayan Moritos Kader Ortağı Ferdinandın Yanına Yerleştiöç

Kesilmekten Kaçan ve Günlerdir Dağlarda Yaşayan ‘Moritos’ Kader Ortağı Ferdinand’ın Yanına Yerleşti

Nesli Tükenmek Üzere Olan Hayvan Bilecikte Görüldü Öç

Nesli Tükenmek Üzere Olan Hayvan Bilecik’te Görüldü