in

Osmangazi Köprüsü’nde Kaybolan ‘Hera’ Köpek Bulundu

Osmangazi Köprüsü’de kazada kayıplara karışan ve sahibinin 6 gündür gözyaşları içerisinde aradığı ‘Hera’ köpek bulundu.

Yalova Osmangazi Köprüsü’nde bayramın üçüncü günü meydana gelen kazada kayıplara karışan ‘Hera’ Köpek bulundu. Hera’nın sahibi Emrah Karataş ve ailesi günlerdir süren arama mücadelesi mutlu son ile bitti.

Hera kopek bulundu 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hera’nın bulunmasının mutluluğunu ajanimo ile paylaşan Emrah Karataş, “Günlerdir çok fazla ihbar alıyorduk Hera ile ilgili ama bu sefer ki ihbar doğru çıktı ve göznerilen fotoğraflarda da Hera olduğunun anlayınca tarifsiz bir mutluluk yaşadım ve hemen Hera’yı almak için yola çıktım” diye konuştu.

Hera kopek bulundu 5

Hera’nın bulunma hikayesini anlatan Karataş, “Dün akşam 18:45’te motorsiklet ile tarlaların arasında gezerek ‘Hera’yı aramaya başlamıştık. Biz arama çalışmaları yaparken bir telefon geldi. ‘Köpeğinizi buldum gelin’ diye… Önce inanamadım ihbara ve fotoğraf göndermesini istedim bulandan, çünkü çok fazla ihbar geliyordu ve asılsız ihbarlardı hepsi de. Sonra Motorsikletimi kenara çekerek mesajı beklemeye başladım. Telefonuma mesaj geldiği an heyecan ile baktım ve bir otomobilin bagajında Hera’yı gördüm ve o an ki sevincimi anlatamam. Yanımda bir arkadaşım vardı ve deli gibi bağırdım.” diye konuştu.

Hera kopek bulundu 4

Karataş “Hera ilk kaçtığı yerden 400 metre ileride şeftali bahçelerinin olduğu bir yerde patileriyle yarım metrelik bir çukur kazmış. Ve bu sebepten ön patilerinde yaralar vardı bulunduğunda. Çok korktuğu için kazdığı çukura gizlenmiş ve üzeride yapraklarla örtülü bir şekilde orada saklanmış. Şeftali bahçesinde havlama sesi duyan, bahçenin sahibi, gidip bakmış ve Hera’yı yakalamak istemiş ama önce ısırmış Hera onu. Sağ olsun bahçe sahibi, ısırığı umursamamış bile ve Hera’yı yakalayarak otomobilinin bagajına koymuş ve hemen beni aradı. Gittiğimde patilerinde yanmalar ve yaralar vardı, kazmaktan dolayı. İstanbul’a getirdik ve hemen veterinere götürdük. Şu an sağlığı çok iyi durumda kontrolleri yapıldı, çok mutluyuz.”  dedi

Hera kopek bulundu 6

Emrah Karataş, bu süreçte bulunması konusunda destek olan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Hera kopek bulundu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uskudarda vahset kamerada... kediyi once sevdi sonra denize atti

Üsküdar’da Vahşet… Kediyi Önce Sevdi Sonra Denize Attı

15 yavruya annelik yapan leydi yardim bekliyor 478477 5

15 Yavruya Annelik Yapan Leydi Yardım Bekliyor