in

Oscar Partisinde Sadece Vegan Menü Olacak

77. Altın Küre Ödülleri’nden sonra (Golden Globes) 92. Oscar Ödülleri’nde de ikram edilecek yiyeceklerin tamamen vegan olmasına karar verildi

Oscar’ın habercisi gözüyle bakılan 77. Altın Küre  Ödülleri’nde (Golden Globes) çevresel sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmak amacıyla konuklara vegan yiyecek ve içecekler ikram edilmesi Oscar için de örnek oldu.

SADECE VEGAN OLACAK

Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından 1929’dan bu yana verilen ve bu yıl 92. kez sahiplerini bulacak olan Akademi Ödülleri için de benzer bir karar alındı.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre; 9 Şubat’ta Los Angeles’ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak olan 2020 Oscar Ödülleri öncesi Hollywood’un önde gelen ajanslarından WME tarafından 7 Şubat’ta düzenlenecek Oscar öncesi partisinde sadece vegan yiyecek ve içeceklere yer verilecek.

İLK DEFA UYGULANACAK

İlk defa böyle bir uygulamaya giderek menüsünü vegan hazırlamaya karar veren WME’nin üyeleri arasında vegan olarak yaşamını sürdüren ve Joker filmindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu kategorisinde Oscar’a aday olan Joaquin Phoenix de bulunuyor.

WME’nin düzenleyeceği partiye Martin Scorsese, Quentin Tarantino, Bong Joon-ho, Charlize Theron, Jonathan Pryce ve Florence Pugh gibi önemli isimlerin katılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

goc yorgunu pelikan 1

Açlıktan Göç Edemeyen Pelikan Tedavi Altına Alındı

Harçlıklarıyla Her Gün Yavru Köpekleri Besleyen İyi Yürekli Genc

Harçlıklarıyla Her Gün Yavru Köpekleri Besleyen İyi Yürekli Genç