in

Ortaköy Veteriner Kliniği’nde Kediye Şiddet!

İstanbul’da Ortaköy Veteriner Kliniği, bir müşterisinin kedisine şiddet uyguladı, sahibine hakaret etti.

Ortaköy’de bulunan veteriner kliniğinde 12 Mayıs günü meydana gelen olayda. G.G. isimli hayvan sahibi, dişinde sorun olduğu için kedisini Ortaköy Veteriner Kliniği’ne götürdü. Herhangi bir önlem almadığı belirtilen Veteriner Metin Erdoğan Kaya, kedi odadan kaçtığı sırada bir şişeyi kırması üzerine kediyi alarak kırık cam şişelerinin üzerine fırlattı. Şiddet gören kedinin çenesinde kesik meydana gelirken bacağı da incindi.

201705122338 unnamed

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvan sahibi G.G., “Kedilerimiz, köpeklerimiz bu veterinerde hekimle yalnız kalıyor. Benim gözümün önünde kedime bunu yapan, siz yokken neler yapar” diye sordu.

G.G., olayı T24’e şöyle aktardı:

“Kedimi, dişinde sorun olduğunu anlayınca en yakın veterinere götürmeyi tercih ettim. İlk defa gittiğim bu klinikte zaten bir gerginlik vardı. Kedimin çok korkak olduğunu ve kaçabileceğini üç kez belirtmeme rağmen dikkatsiz davrandılar. Odanın kapsını kapatmadıkları için kedim bir oraya bir buraya koşmaya başladı.

“Kedim, bilgisayar kablolarının arasına girdi. Ona bir şey olmasından korkarken veteriner bilgisayarına zarar gelmesinden korktuğunu söyledi. Ben artık muayene etmesini istemediğimi söyledim kendisine. Kedimi kutusuna koymaya çalışırken zıplayıp dezenfeksiyon şişesini kırdı. Veteriner o sırada kedimi ensesinden tutarak yere doğru fırlattı. Kedim camların üzerine düştü, çenesi kesildi, sol bacağı da incindi.”

page_ortakoy-veteriner-klinigi-kediye-siddet-uyguladi_377369835

Veteriner Kaya’nın kendisine “Defolup gidin, kliniğimi kirlettiniz” dediğin aktaran hayvan sahibi, şöyle devam etti:

“Sırf hayvanınız elinizden kaçtı diye sinirlenip onu camların üzerine fırlatsa bir veteriner ne yapardınız? Kedilerimiz köpeklerimiz bu veteriner ile baş başa kalıyor. Benim gözümün önünde bunu yapan, siz yokken neler yapar? Sokaklarda şiddet gören hayvanları gördüğümüzde içimiz parçalanıyor, hayat kurtaran sıfatıyla veterinerlik yapan bir şahsın bu mesleği aslında ticaret içinde yaptığını gözlerimle gördüm. Bu şahsa çocuklarınızı emanet etmeyin!”

Kaynak: T24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

answers raw diets bones 01 social 758x426

Tavuk Kemiğinin Kedinize Neler Yapabileceğini Biliyor Musunuz?

carettacaretta

İztuzu’nda Caretta Caretta Yumurtaları Çalındı, Duyarsızlık İsyan Ettirdi!