in

Ormana Mama’yla 1 Kilo İyilik

Birçok hayvan severin hesabının bulunduğu Ormanama.com ile mama bağışlarınızı doğrudan besleme yapan hayvanserverlere ulaştırabilirsiniz.

Haziran ayında kurulan Ormana mama.com ile mama bağışlarınızı besleme yapan hayvanseverlere kolayca ulaştırabilirsiniz. Sokak, orman ve barınaklardaki can dostlarımız için iyilik hareketi mottosuyla, hayvan aktivisti Ümit Akyüz tarafından kurumsal olarak kurulan sitede birçok hayvanseverin ve derneğin hesabı var.

Ormana Mama'yla Mamalar Kumbarada Birikiyor, Sokak Canlarına Gidiyor

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Seçmiş olduğunuz hesaba ister 1 kg ister 15 kg mama gönderebiliyorsunuz. Mama olarak her köpeğin/kedinin damak tadına uygun bir mama seçildiğini belirten Akyüz besleme yapıp mamaya ihtiyacı olan ya da bağış yapmak isteyen hayvanseverlerin Ormanamama.com’a üye olabileceğini söylüyor.

Ormana Mama'yla Kumbarada Mamalar Birikiyor, Sokak Canlarına Gidiyor

Özellikle mamaların ulaşmakta zorluk çektiği bölgelerdeki hayvanseverlerin de sitede hesabı bulunuyor. Tunceli, Gümüşhane, Erzincan, Mersin ve birçok şehirden hayvanseverin bulunduğu sitede bağış yapabilidiğiniz gibi sitedeki “sizin için” bölümüyle evinizdeki canlara mama alabiliyor ya da başka bir adrese gönderebiliyorsunuz.

Ormana Mama'yla Mamalar Kumbarada Birikiyor, Sokak Canlarına Gidiyor

Ücretsiz kargo ve birçok ödeme seçeneğinin bulunduğu sitede, hem mama bağışı yapanlara hem de mama bağışını alanlara fatura gönderiliyor.

Ormana Mama'yla Mamalar Kumbarada Birikiyor, Sokak Canlarına Gidiyor

 

Sitede mamanın yanı sıra vegan temizlik ürünleri de yer alıyor.

Ormanamama.com sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından takip etmek için Facebook, İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü Dolandırıcı Komşusunun Kedisini Tüfekle Vurduöç

Ünlü Dolandırıcı Komşusunun Kedisini Tüfekle Vurdu

indir 758x426

Annesiz Yavru Kediler Köpek Sütü İçebilir Mi?