in

Oprah Winfrey Güne Beş Köpeği ile Yürüyüş Yaparak Başlıyor

Dünya’nın en zengin kadınları arasında yer alan Oprah Winfrey yeni bir güne beş köpeğini dışarı çıkararak başlıyor.

Dünya’nın en zengin kadınları arasında yer alan ABD televizyon tarihinin en çok izlenen talk show programlarından birisi olan ve kendi adıyla anılan The Oprah Winfrey Show‘un sunucusu olan Oprah Winfrey ‘in bu kadar başarılı bir kadın olması her daim merak edildi. Günlük rutinlerine kadar araştırılan sunucunun yeni güne nasıl başladığı da çok merak edilenler arasında. Oprah Winfrey güne beş köpeğini dışarı çıkararak başlıyor.

Oprah Winfrey Gune Bes Kopegi ile Yuruyus Yaparak Basliyor 4 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Oprah Winfrey’in başarısının ardındakilere baktığımızda düzenli hayatı ve günlük rutinleri oldukça dikkat çekiyor. Oprah’ın her sabah saat 7: 23’te (çalar saat olmadan) kalktığı zaman “güzel” bir güne başlamak için ihtiyaç duyduğu sekiz şey şunlar: Doğa, beş köpeğini dışarı çıkarmak, mükemmel kafeinli-kafeinsiz kahve (fındık aromalı), her gün arasından seçim yapabileceğiniz 365 gerçekle dolu bir kutu, meditasyon, atalarının öğretileri için ‘Saki Kase’ uygulamasına bir dalış ve iyi bir egzersiz. Köpeklerine olan düşkünlüğü ve onları günlük rutinlerinin başına koyan Oprah Winfrey, “Sahip olduğun şey için müteşekkir olunca; daha fazlasına sahip olacaksın. Sahip olmadığınız şeye konsantre olursanız, asla ve asla yeteri kadar sahip olamazsınız” açıklamasında bulundu.

Oprah Winfrey Gune Bes Kopegi ile Yuruyus Yaparak Basliyor 1

Güne beş köpeğini gezdirmekle başlayan Oprah Winfrey’in köpekleri de çok şanslı. Oprah Winfrey’nin köpekleri, The Sun gazetesine göre, ‘mil-yoner hayvanlar’ listesinde 30 milyon sterlinle 4. sırada. Sahiplerinin mirası sayesinde zengin olan hayvanlar listesinde 1. sırada, 224.6 milyon sterlinle Gunter IV adlı köpek var. Onu, 53 milyon sterlinle Kalu adlı bir şempanze izliyor.

Oprah Winfrey Gune Bes Kopegi ile Yuruyus Yaparak Basliyor 3

Hayvanlarına aşk dolu bakan, onlar için her şeyi yapan Oprah Winfrey geçmiş zamanlarda ise bir uçak seyahatinde uçağı sevmeyen Golden Retriever cinsi minik dostu Luke yüzünden zor anlar yaşadı. Winfrey, huzursuzlanan köpeğini rahat ettirmek için elinden geleni yaptı.

Oprah Winfrey gune bes kopegi ile yuruyus yaparak basliyor
Kaynak: https://www.balancethegrind.com.au/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 Mayis Dunya Ari Gununun En Buyuk Mesaji Arilar Yok Olursa Insanlik Yok Olur 3 1

Küresel Isınma, Kentleşme ve Pestisitler Arıları Yok Ediyor

Cukurda Mahsur Kalan Kopek AFAD Ekipleri Tarafindan Kurtarildi

Çukurda Mahsur Kalan Köpek AFAD Ekipleri Tarafından Kurtarıldı