in

Onu Çöpün Kenarına Bırakan Ailesini Bekleyen Köpek: Boo

Sahipleri vicdansız, kendisi bir o kadar sadık olan köpek dostumuz Boo’nun hikayesi sizi biraz üzecek çokça sevindirecek.

boo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Her aile taşınırken artık ihtiyaçları olmadığı fazla eşyalarını çöpün kenarına bırakıp gidebilirler. Amerika’nın Detroit şehrinde de çöpün kenarına artık işine yaramayan eşyalarını bıraktı bir yatak, bir televizyon ve bir köpek!

boo3

Köpek Dostumuz Boo, ailesi tarafından terk edilmişti ancak onun henüz bundan haberi yoktu.

boo-o-c

Kendisi ile beraber bırakılan yatağın üzerinden ayrılmıyordu. Çünkü o yatağı tanıyordu sahiplerinin kokusunun sindiği,  bazı geceler kendinin bile yattığı yataktı o.

boo4

Boo, 1 ay boyunca o yatağın üzerinde nöbet tuttu adeta. Çünkü çok sevdiği sahiplerinin onu almaya geleceğini düşünüyordu. Bu süre zarfında çevredeki hayvan dostları tarafından beslendi. Ama onun bir yuvaya sevgiye onu hiç bırakmayacak bir aileye ihtiyacı vardır.

boo5

Boo’nun kurtarıcısı Mike Diesel çıkagelmişti ancak Boo bu nöbeti bitirmeye pek düşünmüyordu. Çünkü sahiplerinin gelip onu alacağını düşünüyordu.

boo6

Ancak Diesel sabır ve sevgi ile Boo ve arasında bir bağ kurmaya başladı. Önce onu kısa kısa gezdirdi, sevdiği yiyeceklerden verdi, ilk gün onunla 11 saat kalıp konuştu çünkü sesine alışmasını istiyordu.

boo7

Boo, Diesel’in ona zarar vermeyeceğimi anladı. Sonunda toparlanıp, Diesel ile arabaya binmeyi kabul etti ve doğruca veterinere gittiler.

boo8

Boo artık çok sevildiği, güvenli olduğu bir yerde ve çok mutlu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Untitled 1 1

‘Dört Ayaklı Belediye: İstanbul’un Sokak Köpekleri’

zihin on

Zihin Okuyabilen Tek Canlı, İnsan Değil