in

Önce iş yerini açtı, sonra soluğu sokak hayvanlarının yanında aldı

Ordu’nun Ünye ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki Emrecan Özkaya, hafta sonları sokak kısıtlamadan muaf tutulan iş yerini açmasının hemen ardından arkadaşıyla beraber dışarıda bulunan hayvanları unutmayarak besleme yaptı.

Kaledere Mahallesi’nde bulunan iş yerini açar açmaz sokak hayvanlarına karşı duyarlılığını gösteren Emrecan Özkaya, arkadaşı ile beraber Cumhuriyet Meydanı’nda hayvanları besledi.

solugu sokak hayvanlarinin yaninda aldi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Paketler içerisinde köpekler için kuru mama, güvercinler için ise yem alan Emrecan Özkaya, “Ben her hafta sonu sokak kısıtlaması olduğu için güvercinleri ve köpekleri besliyorum. Çünkü herkes evlerinde olduğu için bu hassas duruma kayıtsız kalamıyorum.

orduunye solugu sokak hayvanlarinin yaninda aldi

Hafta içi günlerde yapıyorum ancak benden başka insanlar da bunu yaptığını gördüğüm için hafta sonları bu duruma sessiz kalmıyorum.

emre solugu sokak hayvanlarinin yaninda aldi

Onlarda bir can taşıyor. Susuz kalabiliyor veya aç geziyorlar. Bu sokak kısıtlamasında onları unutmak bize yakışmaz” dedi.

is yerini acti solugu sokak hayvanlarinin yaninda aldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ajanimo Gursu Belediyesisokak hayvanlari 1

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’tan Yerel Yöneticilere İnsanlık Dersi: “Sokak Hayvanlarının İhtiyacını Karşılamak Hepimizin İnsanlık Görevi”

maxresdefault 2

Temizlik Görevlisinden Yürekleri Isıtan Çok Güzel Hareketler