in ,

Ön Patisi Kesilmiş Halde Sokakta Yaşamaya Çalışan Kediye Acil Yuva Aranıyor

İstanbul Fatih Fındıkzade’de yer alan Çukurbostan Parkı’nda ön patisi kesilmiş ve diğer patisi de tahriş olmuş, bu nedenle de arka patileri üzerinde oturan ve sürekli ağlayan kediye acil yuva aranıyor!

Arka patileri üzerinde oturan ve sürekli ağlayan kediyi fark eden Elif Çelik, sokakta tek başına yaşaması ve hayatta kalması zor olan kedi için sahiplendirme ilanı oluşturdu. Elif Çelik’in verdiği bilgiye göre kediye araba çarpmış. Tedavisi yapılıp parka bırakılmış. Ancak bu kedinin sokakta bu halde yaşamasının imkansız olduğunu söyleye Elif Çelik, kedinin mutlaka ev ortamında bakılması gerektiğini söylüyor.

On Patisi Kesilmis Halde Sokakta Yasayan Kediye Yuva Araniyor Ilani

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Pek çok kişinin yorum yazdığı ilana bir kişinin sahiplenmek istediğini yazması üzerine kediyi evine alan Elif Çelik, almak isteyen kişinin gelmemesi ve evdeki kedisiyle de sorun yaşanması üzerine tekrar ilan açtı. Evinde bir kedisi ve köpeği olan Elif Çelik, ikinci açtığı ilanda; “Fındıkzade Parkındaki kediyi yanıma aldım, sahiplenecek kişi gelemedi. Evdeki kedimle anlaşamıyor. Bu yavruya sahip çıkmak isteyen yok mu? Sahiplendiremezsem aldığım yere götürmek zorundayım. Lütfen yardım edin” diye yazdı.

On Patisi Kesilmis Halde Sokakta Yasayan Kediye Yuva Araniyor 1

Bir Ön Patisi Ezilen, Diğeri Tahriş Olan Kedinin İhtiyacı Ömürlük Yuva

Ön patisi olmayan kedinin ihtiyacı olan tek şey huzurlu, güvenli ömürlük bir yuva. Elif Çelik; “Ön patilerinden biri olmadığı için, diğeri toprağı eşelemekten ki, büyük ihtimal tuvalet için toprağı kazırken tahriş olmuş. Sokakta olmak bu kedi için hiç güvenli değil. Olası bir kedi veya köpek kavgasında dahi kendisini savunamayacak durumda. Sürekli bu şekilde ayakta durmaya çalışıyor ve sürekli miyavlıyor. Bu şekilde dışarıda yaşayamaz. Lütfen bu cana yardım edin” çağrısında bulundu.

İletişim: Elif Çelik 05362046099

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokak hayvanlarinin Ekrem amcasi sefkatiyle ornek oluyor 1

Sokak Hayvanlarının Ekrem Amcası Şefkatiyle Örnek Oluyor

Kagithanede yavru kediler icin seferber olundu 2 ajanimo

Kağıthane’de Yavru Kediler İçin Seferber Olundu