in

Ömür Gedik’ten Sibel Can’a Kürk Mesajı

Ömür Gedik, geçtiğimiz günlerde kürk almasıyla gündeme gelen ve hayvan severler tarafından tepki çeken Sibel Can’a mesaj gönderdi.

omur-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

HAÇİKO derneği başkanı Ömür Gedik, derneğin tüm geliri sokak hayvanları yararına kullanılmak üzere hazırladığı masa takviminin tanıtımında Sibel Can’a da mesaj gönderdi.

omur-o-c

Ömür Gedik’in ev sahipliğinde önceki akşam Şişli’de bulunan İstanbul Marriott Hotel’de gerçekleşen tanıtıma oyuncu Cansel Elçin de katıldı. Gecede felç geçirmiş olan iki kediyle yakından ilgilenen Elçin, “İnsanların savunmasız hayvanlara yaptığı öldürme ve işkence olaylarını aklım almıyor. Umarım herkes bilinçli bir şekilde canlıların iyi yaşam sürmeleri için elinde geleni yapar” dedi.

omur2

‘Sibel Can biz hayvan severlerin tepkisinden korktu’

Sibel Can’ın 40 bin TL değerinde kürk aldığı yönündeki haberlere Ömür Gedik sessiz kalmadı. Gedik, “Sibel Can biz hayvan severlerin tepkisinden korktu ve asılsız olduğunu açıkladı kürk meselesinin. Sibel’i çok severim. Ama o da Bülent Hanım (Bülent Ersoy) gibi bizim yanımızda durup, hayvanların korunmasıyla ilgili açıklama yapmalı” şeklinde konuştu.

Kaynak: Sözcü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

abd on

ABD Başkanlık Seçimlerinde Trump ve Clinton’u İstemeyen Seçmenler Goril Harambe’ye Oy Verdi

loung tayland1

Otoyollarda Hayvan Ölümleri Engellensin!