in

Ömer Arısoy: “Sadece Kadına Değil Hayvana ve Doğaya Şiddete de Karşı Durmalıyız”

25 Kasım Uluslararası Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde konuşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy: “Sadece kadına değil hayvana, hatta tabiata karşı da şiddete karşı durmalıyız” açıklamasını yaptı.

25 Kasım Uluslararası Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla tüm Türkiye’de çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Zeytinburnu Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nde 25 Kasım Uluslararası Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Paneli düzenlendi. Panele Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’da katılırken şiddetin her türlüsüne karşı olduğunu dile getirdi.

“Sadece kadına değil hayvana, hatta tabiata karşı da şiddete karşı durmalıyız”

Hiçbir canlıya uygulanan şiddetin kabul edilemeyeceğini dile getiren Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, “Son zamanlarda aslında hak etmediğimiz bir biçimde kadına şiddetle gündeme geldiğimizi düşünüyorum. 4 bakanlık bir deklarasyon hazırladı, her gün her türlü şiddet için hepimiz el birliği yapmalıyız. Bugün kadına şiddet için bir aradayız ama her türlü şiddet için sadece kadına değil hayvana, erkeğe, insan ve hatta tabiata karşı da şiddete karşı durmalıyız. Bu uluslararası günde sizlerle büyük bir memnuniyet duyuyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ozel il idare calisanlarindan ornek davranis

Özel İdare Çalışanlarından Örnek Davranış

blood in urine body image 1 1

Köpeklerde Kanlı İdrar