in

Ölüme Terk Edilen Eşekleri Kurtaran Çifte ‘GASABALILAR’dan Destek

TFF 3. Lig 3.Grup’da mücadele eden 1954 Kelkit Belediyespor’un taraftar grubu ‘GASABALILAR’, köyünde yaylacılar tarafından kış mevsimi nedeniyle ölüme terk edilen eşeklere sahip çıkan Ukraynalı eşiyle birlikte bakan Nejat İbrahim Balcı’ya hayvanlara yedirmesi için ot ve saman desteğinde bulundu.

Kelkit Hürriyetspor’un efsane futbolcu ve efsane kaptanı Nejat İbrahim Balcı’nın duyarlı davranışına sessiz kalmayan GASABALILAR, kendi imkanlarıyla aldıkları 3 çuval saman ve 6 balya otu eşeklere ve hayvanlarına yedirmesi için Balcı’ya teslim etti.

Ölüme Terk Edilen Eşekleri Kurtaran Çifte GASABALILARdan Destek

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kendi elleriyle ot ve samanları Balcı’nın ahırına kadar taşıyan GASABALILAR grubu üyesi taraftarların bu davranışları vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
Balcı’ya bu duyarlı davranışından ötürü GASABALILAR olarak tüm hayvan severler adına teşekkür eden heyet, “Tüm #Kelkit halkını bu soğuk kış aylarında sahipsiz sokak hayvanları için duyarlı olmaya davet ediyoruz. İyiki varsın Nejat Kaptan” çağrısında bulundu.
Antalya’dan Gümüşhane’nin Kelkit ilçesindeki Aksöğüt köyüne dönen profesyonel futbolcu ve tenis antrenörü Nejat İbrahim Balcı, köyde yaylacılar tarafından kış mevsimi nedeniyle ölüme terk edilen eşeklere sahip çıkan Ukraynalı eşiyle birlikte bakıyordu.

Ölüme Terk Edilen Eşeklere Sahip Çıkan Hayvansever Çift

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atık Malzemelerden Sokak Hayvanları için Yuva Yapan Öğrencileröç

Atık Malzemelerden Sokak Hayvanları için Yuva Yapan Öğrenciler

kediler neden sürtünür

Kediler Neden İnsana Sürtünür?