in

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi

İyi bir tedavi ve sevgi her derde deva olur. İşte derdine deva bulanan köpüşlerden biri Lainey.

Lauren Buckley, ötanazi listesiyeken kurtardığı köpeği Brooks’tan sonra kendini hayvanlara adadı. Geçtiğimiz Noel öncesi bir facebook gönderisi gördü. Gönderideki köpek perişan haldeydi. Her yeri ağır uyuz olan köpeğin açık yaraları ve enfeksiyonu vardı. Buckley hemen köpeğe ulaştı ve onu veteriner hekime götürdü.

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ona Lainey adı verildi. Veteriner hekim onu zorlu bir tedavi süreci beklediğini ve tedabiye biraz daha geç kalınsaydı onun yaşama ihitmali olmadığını söyledi.

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 14Çünkü yaraları enfeksiyon kapmıştı. Ancak Lauren onu yaşatmaya kararlıydı. Lainey zor ve can yakıcı bir tedavi sürecine başladı.

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 10Ve gün geçtikçe gelişme gösterdi. Bu süreçte Lauren ve evin diğer köpekleri ile yaşadı.  Bunun da tedavisinin ilerlemesinde büyük etkisi var çünkü Lainey çok seviliyordu ve arkadaşları ile eğenceli oyunlar oynuyordu.

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 1Lainey aylar sonra bambaşka bir köpek oldu. Artık sağlıklı ve mutluydu. Yani onunda ailesi olabilirdi Lainey, Lauren’in bir arkadaşı tarafından sahiplendildi.

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 9

Bu aile şimdi ona gözü gibi bakıyor. Çünkü o sadece bir köpek değil. Mücadele ve sevginin gücünün kanıtı.

Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 4Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 7Ölmek Üzereyken Bulunan Köpeğin İnanılmaz Değişimi 6

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi moltuğu

Karantina Günlerini Kedilerine Koltuk Örerek Geçiren 15 kişi

Yaren Leylek Anne Olduöç

Yaren Leylek Anne Oldu