in

Ölmek Üzere Olan Köpeğini Otomobil Turuna Çıkardı

Köpeğinin sadece birkaç aylık ömrü kaldığını öğrenen Attleboro belediye başkanı Paul Heroux’un ABD’nin 24 eyaletinde gerçekleştirdiği otomobil turunda ölümcül hastalığa yakalanan Mura’yı da yanına aldığı öğrenildi.

Lonelyplanet’in haberine göre ABD‘nin Massachusetts eyaletinde yer alan Attleboro kentinin belediye başkanı olan Paul Heroux, ABD’nin 24 eyaletinde gerçekleştirdiği otomobil turunda ölümcül hastalığa yakalanan köpeği Mura’yı yanında götürdü.

Ölmek Üzere Olan Köpeğini Otomobil Turuna Çıkardı 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kısa bir süre önce doktorlar, 10 yaşındaki Mura’nın sahibine köpeğin kan kanserine yakalandığını bildirdi. Kötü haberi alan Paul, Ortadoğu’ya yapmayı planladığı seyahati iptal ederek en iyi dostunu, koşulsuz sadakati ve sevgisi için ödüllendirme düşüncesiyle ülke içinde bir otomobil turu düzenlemeyi kararlaştırdı.

Köpeği ile birlikte 12 günde 8 bin 500 millik yol kat eden Paul, “Mura benim ailem ve dünyada sahip olduğum en değerli şey. Hayatımın en iyi ve en kötü günlerinde hep benimle birlikteydi” diye konuştu.

Ölmek Üzere Olan Köpeğini Otomobil Turuna Çıkardı 1

Mura’ya Büyük Kanyon, Niagara Şelalesi, Rushmore Dağı, Yellowstone Ulusal Parkı, Golden Gate Köprüsü ve daha birçok yeri gösterdiğini aktaran Paul, köpeklerini kaybeden insanlara danıştığını, bu kişilerin Mura’nın son aylarını bu şekilde renklendirebileceğini söylediğini ve kendisinin bu öneriye kulak verdiğini anlat tı.

Paul gelecekte Mura’nın maceralarını anlatan bir çocuk kitabı yazmayı planladığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Sputnik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çukura düşen köpeköç

Çukura Düşen Köpek Kendisini Kurtaran İtfaiyecilerden Ayrılmak İstemedi

Bu Kafenin Gelirine Sokak Hayvanları da Ortaköç

Bu Kafenin Gelirine Sokak Hayvanları da Ortak