in

Ölen Yavrusu için Mezar Kazıp Başında Yas Tutan Köpek

Filipinler’de Bettie isimli anne köpek, hayatını kaybeden yavrusu için mezadı. Toprağa gömdüğü yavrusunun başında yas tutan köpek izleyenlerin yüreklerini sızlattı…

Filipinler’in kuzeyindeki Luzon Adası’nda bulunan Pangasinan’da  yavrusunu kaybeden Bettie isimli köpek önce onu emzirerek hayata döndürmeye çalıştı, ardından da ölen yavrusu için mezar kazdı.

YAVRUSUNU CANLANDIRMAK İÇİN ÇABALADI

15 Eylül’de gerçekleşen olayı kaydeden Bettie’nin insanı Lenny Rose Ellema, “Birçak saat yavrusunu canlandırmak için çabaladı, sonra vazgeçti ve onu toprağa gömdü” dedi.

Kazdığı mezara yavrusunu koyan Bettie, yasını tutarken uzun süre mezarın başından ayrılmadı. Bettie’nin yürekleri burkan görüntüleri sosyal medyada viral oldu.

“O ÖZEL BİR KÖPEK…”

Lenny Rose Ellema, Bettie’nin bir önceki doğumda da bazı yavrularını kaybettiğini ve aynı annelik içgüdüleri ile ölen yavruları için çabaladığını söyleyerek “Bunu yapması için onu özel olarak eğitmedik. Geçen sene ölen diğer yavruları için ilk kez böyle bir şey yaptığında çok şaşırmıştık. O özel bir köpek. Yavruları uzağa götürmek istedim, ama Bettie izin vermedi. Onları gömmeye hazır olana kadar yavruların başından ayrılmadı” dedi.

ÖLEN YAVRUSU İÇİN MEZARIN BAŞINDA YAS TUTTU

Lenny Rose Ellema, Bettie’nin birkaç gün yas tuttuktan sonra eski mutlu haline döndüğünü ve şu an hayatta kalan yavrularına baktığını aktardı.

Mezarı Kazıp Ölen Yavrusunu Çıkararak Hayata Döndürmeye Çalışan Anne Köpek

Öldürüldüğü İddia Edilen Ceyda Yüksel’in Köpeği Mezarının Başından Ayrılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yemek Ararken Kafası Bidona Sıkışan Köpek

Yemek Ararken Kafası Bidona Sıkışan Köpek

Sincan’da Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi Yakında Hizmete Giriyor!

Sincan’da Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi Yakında Hizmete Giriyor!