in

Ölen Sahibinin Çocukları Tarafından Balkona Atılan 18 Yaşındaki Kedi Minik’e Yuva Aranıyor…

Akçay’da 18 yaşındaki Minik isimli kedi, 92 yaşında ölen sahibinin çocukları tarafından balkona atıldı. Minik’in ömrünün son demlerini bu şekilde yaşamasına gönül razı olmayan Yasemin Yıldız hiç tanımadığı ancak durumuna üzüldüğü bu can için yuva arıyor.

Annelerinin cenazesi için Akçay’a gelen teyzenin bir kız ve iki erkek çocuğu, annelerinin cenazesini kaldırdıktan sonra, annelerine yıllarca can yoldaşlığı yapmış olan Minik isimli kediyi, “biz bunu alamayız” diyerek evin dışına atmışlar. Eve de kiralık ilanını asarak cenazeden sonra Akçay’dan ayrılmışlar. Minik’in durumunu Akçay’daki bir tanıdığı vasıtası ile öğrenen Yasemin Yıldız’ın gönlü, kedinin ömrünün son demlerini bu şekilde yaşamasına razı olmuyor ve kilometrelerce uzakta olmasına rağmen ona yuva arıyor. Sosyal medya hesabında yuva ilanı açıyor.
Yasemin Yıldız’ın ilanında verdiği bilgiye göre; rahmetli teyzenin çocukları evlerine almamışlar ve balkona koymuşlar. Kedi bütün gün içeriye bakıp bakıp ağlıyormuş. Bu canın bu yaşta dışarıda öleceğini söyleyen Yasemin Yıldız; “Akçay da yaşıyor. Şimdilik havalar iyi ama yağmurlar geliyor. Siz ,o civarda oturan can dostlarımızdan ricam bu cana evinizi açmanız. Acil yardım lütfen…Ömrünün son demlerini böyle yaşamasın minik can…. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ya bir hata var ya iyice civisi cikti.

Veteriner Histoloji Embriyoloji Doktorasına ‘Beden Egitimi’ Mezunlarının Kabul Edilmesi Tepki Topladı

Turksatin Konak Izmir Calisanlari 10 Yildir Ayni Yerde Yasayan Yasli Kopegin Kulubesini Cope Atip Sogukta Birakti

Türksat’ın Konak İzmir Çalışanları 10 Yıldır Aynı Yerde Yaşayan Yaşlı Köpeğin Kulübesini Çöpe Atıp Soğukta Bıraktı