in ,

Okulun Maskotu Golden Cinsi Köpek Jesi Kayboldu, Öğrenciler ‘Vali Amcadan’ Yardım İstedi

Afyonkarahisar’da 2 yıldır ilkokul öğrencilerin adeta maskotu haline gelen Jesi isimli Golden Retriever cinsi köpek kayboldu. Heryerde Jesi’yi arayan öğrenciler Afyon Valisi Gökmen Çiçek’ten yardım istedi; “Vali amca bize yardım edin”.

Kaybolan köpekleri Jesi’yi her yerde arayan öğrenciler, köpeklerini hiç bir yerde bulamayınca Afyon Valisi Gökmen Çiçek‘ten yardım istediler. Ela Doğan, Afyon Valisi Gökmen Çiçek’ten yardım isteyerek, “Köpeğimiz vardı, adı Jesi. Onunla teneffüslerde oynuyorduk. Köpeğimiz kayıp oldu. Köpeğimizi çok aradık ama bulamadık hiçbir yerde. Bir an önce köpeğimizin bulunmasını istiyoruz. Vali amca yardım edin bize” diye konuştu.

Afyonkarahisar Dörtyol Mahallesi TOKİ Mevlana İlkokulu’na, iki yıl önce hayırsever bir vatandaş tarafından çocuklara hayvan sevgisi aşılanması amacıyla eğitimli bir Golden cinsi köpek sahiplendirildi. Öğrencilerin ismini Jesi koyduğu köpek, adeta çocuklarla birlikte derse giriyor, çocuklarla birlikte teneffüse çıkıyordu. Kısa sürede okulun maskotu haline gelen Jessi için pandemi döneminde okulların kapalı olduğu günlerde bile öğrenciler okula geliyor onunla oynuyor, ondan hiç kopamıyorlardı. Ancak iki hafta önce Jesi ortadan bir anda kayboldu. Hiçbir zaman okuldan ayrılmay köpeğin çalındığından şüphelenen öğrenciler şimdi her yerde onu arıyor.

Bir Ilkokulun Maskotu Haline Gelen Kopek Kayboldu Minik Ogrenciler Ise Her Yerde Onu Ariyor1 1024x768 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Her yerde köpeklerini aradıklarını, ancak bulamadıklarını belirten 2. sınıf öğrencisi Buğlem Boy, “Köpeğimizi çok seviyordum, çok şirindi. Köpeğimizi çok aradık, ama bulamadık. Köpeğimizi geri istiyoruz. Köpeğimizi çok seviyoruz, bir an önce bulunmasını istiyoruz” dedi.
Başka bir öğrenci Ela Doğan ise Afyon Valisi Gökmen Çiçek’ten yardım isteyerek, “Köpeğimiz vardı, adı Jesi. Onunla teneffüslerde oynuyorduk. Köpeğimiz kayıp oldu. Köpeğimizi çok aradık ama bulamadık hiçbir yerde. Bir an önce köpeğimizin bulunmasını istiyoruz. Vali amca yardım edin bize” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anamurda Caretta Carettalarin Yuvalama Alanini Talan Ettiler 1

Anamur’da Caretta Carettaların Yuvalama Alanını Talan Ettiler

Akdeniz Universitesinde Sokak Hayvanlari Calistayi Yapildi 3

Akdeniz Üniversitesi, Kampüste Yaşayan Sokak Hayvanları İçin Çalıştay Yaptı