in

Okul Müdürünün Köpeğini Görmek İsteyen Özel Öğrenci için Seferber Olundu

– Kütahya’nın Şaphane ilkokulunda eğitim gören özel eğitim öğrencisi Mehmet Ş.’nin Okul Müdürü Fuat Bayri’nin Simav İlçesine bağlı Boğazköy de bulunan Paşa isimli köpeğini resimlerden görerek görmek istemesi okul İdaresi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü seferber etti.

Özel öğrenci Mehmet’in ısrarlarına dayanamayan Şaphane İlkokulu Müdürü Fuat Bayri, Mehmet’in hayalini İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Koz’a iletti. Mehmet. Müdür Metin Koz’a da Paşa’yı görmek isteğini söyleyince durum İlçe Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu’na bildirildi.

AW856170 02

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kaymakam Tayyar Emre Mahmutoğlu’nun talimatıyla harekete geçen Okul Müdürü Fuat Bayri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Koz, Mehmet’in öğretmeni Gonca Baydemir ile birlikte 53 kilometre uzaklıkta bulunan Paşa isimli köpeğin yanına giderek Mehmet ile buluşturdu.

AW856170 03
Yaklaşık 2 saat süren ve duygulu anların yaşandığı buluşmadan memnuniyetini müdürlerine sarılarak gösteren Mehmet Ş.’nin mutluluğunu görünce çok mutlu olduklarını söyleyen Şaphane İlokul Müdürü Fuat Bayri, ” bu hayalin gerçekleşmesi için destek veren Kaymakamımız Tayyar Emre Mahmutoğlu ve Millî Eğitim Müdürümüz Metin Koz’a şükranlarımızı sunuyoruz. Özel öğrenci Mehmet’i mutlu görmek bizleri de mutlu etti” dedi.

75550426 3251314384939099 7580593620760133632 o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Yıllık Leylek Yuvasını Yıkıp Tekrar Yapılmasın Diye Tel Çektiler öç

15 Yıllık Leylek Yuvasını Yıkıp, Tekrar Yapılmasın Diye Tel Çektiler!

Saka Kuşunu Avladığı Tespit Edilen 8 Kişiye 27 Bin TL Ceza Kesildi 2

Saka Kuşunu Avladığı Tespit Edilen 8 Kişiye 27 Bin TL Ceza Kesildi