in

Okul Müdürü Yardım İstedi, Balıkları ve Köpekleri Polisler Besledi

Antalya’da COVID-19 nedeniyle boş kalan okulların birinde bakılan köpek ve balıkların imdadına polisler yetişti. Sokağa çıkma yasağından önce, hayvanların aç kalmaması için yardım isteyen okul müdürü anahtarları polislere teslim etti. Önce balıkları besleyen polisler daha sonra bahçedeki köpekleri sevdi ve beslemelerini gerçekleştirdi.

Sokağa çıkma yasağının başladığı hafta sonu okula gelen polis ekibi, köpek ve balıkları besledi. Kendilerine teslim edilen anahtarla dış kapıyı ve okulun kapısını açan polisler, önce balıkları besledi. Bir süre balıkların beslenmesini izleyen polisler daha sonra bahçede bulunan köpeklerin yanına gitti. Köpekleri önce seven polisler, daha sonra kendilerine tarif edilen depodan mamayı ve suyu alarak köpekleri besledi. Köpeklerin polislere yaptığı sevgi gösterisi görülmeye değerdi.

AW996387 03

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Konu hakkında bilgi veren polis memuru Aydın Ören, sokağa çıkma yasağı nedeniyle dışarıya çıkamayan okul yönetiminin kendilerinden hayvanların beslenmesi için yardım istediğini belirterek, “Bizler de köpeklerimize ve balıklarımıza yiyeceklerini vermek üzere buraya geldik. Bizler sokağa çıkma yasağının başladığı andan, bitimine kadar her daim 7/24 insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için görevimizin başındayız. Vatandaşlarımızın mümkün mertebe mecburi haller dışında sokağa çıkmamalarını rica ediyoruz. İhtiyaçları olmasın halinde de biz ilçe emniyet müdürlüğü personeli olarak yanlarındayız. Gerekli olan tüm ihtiyaçlarını karşılayacağımızdan emin olabilirler” dedi.

Hayvanları besleyen polisler, daha sonra kapıları kilitleyerek okuldan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokak Hayvanları için Konulan Mamaları Süpürüp Çöpe Attıöç

Sokak Hayvanları için Konulan Mamaları Süpürüp Çöpe Attı!

Korona Günlerinde Köpek Hırsızlığı Önce Sevdi Sonra Çaldı…

Korona Günlerinde Köpek Hırsızlığı! Önce Sevdi Sonra Çaldı…