in

Öğrenciler Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinden güzel haberler var. İşletme Yönetimi Programı bölümünde okuyan öğrenciler, hocalarının da desteğiyle sokak hayvanları için kulübeler yaptı.

kulübe 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Havaların soğumasıyla kışın zorlu koşullarına maruz kalan, sahipsiz kedi ve köpekleri unutmayan öğrencilerin yaptıkları kulübelerle ilgili açıklama yapan, Bölüm Başkanı Gül Uysal, son günlerde medyada sıkça karşılaşılan sokak hayvanlarının soğuktan hayatlarını kaybetmesine dair haberlerin, kendisini çok etkilediğini dile getirdi.

10-15 gün gibi kısa sürede, özveriyle yapılan 78 kedi ve köpek kulübesinin, 48 tanesinin öğrencilerin kendi imkanlarıyla oluşturulan modeller olduğuna; 30 tanesinin ise İnegöl Belediyesinin malzeme sponsorluğuyla yapıldığına değinen Uysal, “Umarım çalışmamız amacına ulaşır. İnegöl halkının bu kulübelere sahip çıkacağına inanıyoruz. Başta öğrencilerim olmak üzere bu konuda destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

kulübe 2

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yapılan kulübelerin 30 tanesi, İnegöl Belediyesine teslim edildi. Öğrencilere teşekkür eden İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Günaydın, kulübelerin ihtiyaçların göz önüne alınacağı, farklı noktalara yerleştirileceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geometrik Pet Evlerinin Klasik Yorumu e1464437311278

Pet Mağaralarında Farklı Tasarımlar

ikinci el ayakkabi mehmet yavuz ve kedisi osman a kazanc kapisi oldu 97132 1

Ayakkabı Tamircisi Mehmet Yavuz ve Çırağı Osman