in

Oğlak Burcu Kedi ve Özellikleri

Oğlak bucu kediler alışkanlıklarına düşkündür. Her zaman yediği mamayı yemekten sıkılmaz. Günlük rutin aktivitelere, monotonluğa alışması, diğer kedilere nazaran daha kolaydır.

Kendisinden bekleneni yerine getiren, sadık ve uyumlu bir kedidir. Başka kedilere nazaran biraz çekingendir. Kendisine güvenmekte problem yaşayabilir. Ortalıkta pek görünmeyecek, sakin ve ağırbaşlı tavırlarıyla, özellikle yaşlı aile fertlerinin sevgisini kazanacaktır.

Evde bir şeylere zarar verme huyu neredeyse hiç yoktur. Bir hata yaptığında ve azar işittiğinde, muhtemelen bunu bir daha tekrarlamayacaktır. İçinde ne olduğundan emin olmadığı sürece, etrafta bırakılmış şeyleri karıştırma eğilimi göstermeyecektir. En hassas bölgesi dizleridir ve kemiklerle ilgili sorunları olabilir. Hasta olduğunda, çok sessiz ve sakin davranacaktır. Dikkat çekmekten çok hoşlanmaz. Kendisine yapılan iltifatlara hemen tav olmayabilir. Son derece seçicidir. Herkesin kucağına gelmeyecek, yakınlık göstermeyecektir.

oglakburcukediveözellikleri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Evde, kendisini en güvende hissedeceği yerde yatıp kalkacaktır. Çok fazla ses ve hareket ona göre değildir. Daha ziyade yaşlı kişilerin tercih edeceği cinsten bir kedidir. Onlarla son derece iyi anlaşır. Dostluğu sadakatlidir. Onu eğitmek kolaydır. Kurallara uymayı sever. Kendi kurallarına uyulmasını da bekleyecektir tabii.

Alışkanlıklarına düşkündür. Her zaman yediği mamayı yemekten sıkılmayacaktır. Günlük rutin aktivitelere, monotonluğa alışması, diğer kedilere nazaran daha kolay olacaktır. Dışarıda olmayı da sever. Ama bu konuda dengelidir. Genellikle evin civarında olacaktır. Eve dönüş zamanını da gayet iyi ayarlar. Aranmasına gerek bırakmayacak kedilerden biridir. Bazı zamanlarda yalnız kalmayı, kimseye yanaşmamayı tercih edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yayburcukediveözellikleri

Yay Burcu Kedi ve Özellikleri

kovaburcukediveözellikleri

Kova Burcu Kedi ve Özellikleri