in

Nilay Toprak Kendini Böyle Savundu: ‘O Videolar Kurguydu’

Kedisi çitleşşin diye eve dişi kedi aldığını sosyal medya hesabından kendi ağzıyla açıklayan Toprak, gelen tepkiler üzerine kedisinin kısır olduğunu ve videonun kurgu olduğunu iddia etti.

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak, erkek kedisiyle çiftleşsin diye mama ile kandırarak eve dişi bir kediyi hapsetmişti. Hayvan hakkı savunucuları tarafından eleştirilen Nilay Toprak, kendisini eleştirenlere insan müsveddeleri demişti.

Bugün kendini savunmak için Kanal D’de yayınlanan 2.sayfa programına katılan Toprak videoların kurgu olduğunu ve kedisinin kısır olduğunu iddia etti.

Nilay Toprak’ın yaptığı açıklamalar özrü kabahatinden büyük denecek cisnten.

İşte o açıklama:

“Beni takip eden, kedim Yoldaş ile olan videolarımı bilirler. Benim kedim kısır, çiftleşemez… Çiftleşse dahi sokak kedisiyle çiftleştirmem. Hastalık kapar diye…Eve giren kediyi de veterinere götürdük bakımını yaptırdık. O kedi sürekli bizim eve geliyor, gidiyor… Ben şaka amaçlı öyle bir video çektim. Aslında olan bir şey yok… Ben o kediyi eve kapatmadım.”

Bizim bahçemizde 50 tane kedi var, komşularımızla birlikte bakıyoruz. O kedi bize sürekli gelip gidiyor, ben o kediyi eve aldım benim kedimle anlaşamayınca da saldım. Kendisi her zaman girip çıkıyor zaten eve… Yanlış anlaşıldığım için pişmanım… Ben o hayvanı evime aldım, yemek verdim su verdim keşke herkes bunu yapabilse.
Ben bu işi takipçilerim içim kurguladım… Sonuçta sosyal medya fenomeniyim. Son kez söylüyorum benim kedim kısır, kısır bir hayvanı çiftleştiremem. Bu bir kurgu… Ben hayvanseverlerle karşı karşıya geldiğim için çok üzgünüm çünkü ben de bir hayvan severim. Tamamen yanlış anlaşıldım. Yayımladığım videolarda o kediye karşı yapılan herhangi bir şiddet yok. Sadece söylediklerim tepki çekti. “
Toprak’ın açıklamaları eğer video kurgu ise ve o kedi her gün o eve geliyor ise “neden kedi evdeki kediye tıslıyor” sorusunu akla getiriyor.
Videonun gerçek olmadığın,ı kurgu olduğunu iddia eden Toprak’ın bir daha sosyal medyada reklamını yaparken bu reklama hayvanları alet etmemesini umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Her Gün Aynı Bahçeye Gelerek Kendilerine Bırıkılan Yemleri Yiyen Kuşlaröç

Her Gün Aynı Bahçeye Gelerek Kendilerine Bırıkılan Yemleri Yiyen Kuşlar

İzmiröç

İzmir’de Bir Aracın Arkasında Sürüklenen Köpek Koruma Altına Alındı