in

Neo’nun Su Kayağı Tutkusu

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde bulunan bir su kayağı merkezinin maskotu ‘Neo’ isimli köpek, su kayağındaki performansıyla internette de fenomen oldu.

manavgat-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kablolu su kayağını bazen yalnız bazen de profesyonel bir sporcuyla beraber yapan Neo, izleyenleri kahkahaya boğuyor. Neo’nun su kayağı yaparken çekilen görüntü ve resimleri, sosyal medya sitelerinde de tıklanma rekoru kırıyor.

Şöhreti Avrupa’ya Yayıldı

Su kayağı merkezi Hip-Notics’in ismini taşıyan sosyal medya hesaplarında görüntüleri yayınlanan Neo’nun Instagram hesabı ise takipçi akınına uğruyor. Facebook’ta su kayağı yaparken çekilmiş görüntüleri 21 bin beğeni alan Neo’nun ünü Avrupa’ya da yayılmış durumda. Neo, board üzerinden düştüğünde yüzerek kıyıya ulaşıyor. Sonrasında yine kaymak için koşarak pist başına geliyor.

manavgat-ajanimo2

“Özgürlüğüne Çok Düşkün”

Neo’nun Hip-Notics’in maskotu olduğunu, fotoğrafının bulunduğu tişörtler bastırıldığını söyleyen işletmeci Barış Özoral, “Burada doğdu, burada büyüdü. Özgürlüğüne çok düşkün. İstediği vakit su kayağı yapar, istediğinde mamasını yer, istediğinde güneşlenir ve uyur. Buraya gelen turistler Neo’ya hayran kalıyor. Özellikle board yapmasını kahkaha içinde izliyorlar” dedi.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Um5e5TbTkVw&feature=youtu.be

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayvan ciftligi ajanimo 4 1

George Orwell’in Başyapıtı Ankara Devlet Tiyatrolarında Sahneleniyor

kedi kurtarma operasyonu ajanimo 2

Şişli’de Kedileri Kurtarma Operasyonu!