in

‘Naklen Kedi Kavgası’nda Karar Çıktı

Lüks bir sitede Prof. Dr. Tufan Paker ile mühendis komşusu Nilüfer Nur Beğen arasındaki karton kedi evine tekme atma kavgasında mahkeme kararını verdi.
kedi-davasi-karar-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yeniköy’deki Tahirpaşa Konakları’nda yaşayan Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr.Tufan Paker, 5 Nisan’da 3 köpeğini sitenin içinde gezdirmeye çıkardı. İddiaya göre Paker sitenin bahçesindeki mavi bir kutuya tekme atınca endüstri mühendisi komşusu Nilüfer Nur Beğen’le (37) tartıştı. Beğen komşusuna, “Orada kediler yaşıyor, neden tekme attın” diyerek tepki gösterdi. Tartışma büyüyünce Paker, iddiaya göre kedileri besleyen Beğen’i iterek yere düşürdü.

Boynu zedelenen Beğen, hastaneden rapor aldıktan sonra profesörden şikâyetçi oldu. Beğen, şunları söyledi: “Komşum ‘Alın bu kedileri buradan’ diyerek yuvayı tekmelemeye devam etti. Kolundan tutup uyarmak istedim. Beni iterek düşürdü.

kedi-davasi-karar-2

Prof. Tufan Paker kendisini şöyle savundu: “Kutunun içinden bir kedi çıktı. Şiddetle bizim köpeklere saldırdı. Kedinin uzaklaşması için havaya ayağımı salladım. Bu esnada komşumun annesi ağır sözlerle bağırmaya başladı. Kızı da göğsümden ve boynumdan itti.”

İki komşu arasındaki kavgaya ait olduğu öne sürülen ses kayıtları da internette yayınlandı. Kayıtlarda profesör olduğu iddia edilen kişi, “Bahçenin her yeri kedi b..u doldu. Kaldırın bunları. Bunlar genel alandaysa ben tekme atarım. Sana da bir tane çakacağım göreceksin” diye bağırıyordu.

Tüm bu yaşananlardan sonra, boynu zedelenen Beğen, şikâyetçi oldu. Mahkeme Paker’e, karşılığı 3 bin lira olan, 75 gün adli para cezası verdi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Sadece kendi hayvanını sevip, diğer canlılara yaşam hakkı tanımayan, nefretle yaklaşanlardan ben de aşırı, acaip nefret ediyoruum.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

beast kopek 1 1

Mark Zuckerberg’in Yıldız Köpeği Beast ile Tanışın!

Tasarım Harikası Karton Kedi Evleri 7

Ünlü Mimari Yapılardan Kedi Evleri