in

Müziksever Köpek Bandoya Eşlik Etti

Eskişehir Beylikova ilçesinde Kitap Kültür ve Sanat Günleri’nin başlamasıyla düzenlenen kortej yürüyüşüne, Bando Es Es’in çaldığı parçalarla oynayan, havlayıp uzun süre müzisyenleri takip eden sokak köpeği damgasını vurdu.
bandoya-eslik-eden-kopek-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Beylikova Kaymakamlığı ile Beylikova Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlik, Bando Es Es’in başını çektiği yürüyüş korteji ile başladı. İlçe merkezinden başlayıp, Beylikovaspor Salonuna kadar uzanan 2 kilometrelik yürüyüş boyunca bir köpeğin, Bando Es Es’in çaldığı parçalara havlayarak eşlik etmesi ve sürekli yanlarında durup uzaklaşmaması güzel görüntülere sahne oldu.

 

Korteji takip eden köpeğin, görevli polisin bütün çabasına rağmen bando Es Es’in çevresinden bir an olsun ayrılmaması, zaman zaman havlaması etkinliğe ayrı bir renk kattı. Kortejin güvenliğini sağlamakla görevli polis memurlarının uzaklaştırma çabalarına ve yol kenarında yemesi için vermeye çalıştığı ekmeğe aldırış etmeyen köpek, yürüyüşün sonuna kadar grubu takıp etti ve bandonun çaldığı melodilere katılmayı ihmal etmedi.

bandoya-eslik-eden-kopek-1

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grannie wise onecikan

Kadrolu Kedi Palmerston İlk Faresini Yakaladı

islahiye ajanimo1

İslahiye, Şap Salgını Yüzünden Karantinaya Alındı