in ,

Müge Anlı’nın ‘Torunum’ Dediği Sevimli Köpek ‘Lokum’ Puzzle Yedi

Başarılı araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın canı gibi sevdiği köpeği Lokum saatlerce emek verilen Puzzle parçalarını yedi.

ATV ekranlarının çok sevilen yüzü ve Türkiye’nin en güvenilir insanı olarak gösterilebaşarılı araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Müge anlı ile Tatlı Sert adlı programıyla 2008 yılından bugüne kadar her sabah Türk halkının evlerine konuk oluyor. Programdaki başarısı ve çözdüğü olaylar ile adından sıklıkla söz ettiren Müge Anlı, hayvansever kişiliğiyle de her daim ön planda olan bir gazeteci.

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

‘Pati Buldular Projesi’ İle Kayıp Can Dostlarını Yuvalarına Kavuşturdu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı içerisinde Sevgi İzi gibi bir çok yenilikçi projeye imza atan Anlı, hayvanları da unutmadı. 5 Ekim 2017’de insanlarla paylaştığı yeni projesi Pati Buldular ile evinden kaybolan, kaçırılan veya kaçan hayvanları kısa sürede bulabilmeyi ve aileleriyle buluşturabilmeyi hedefledi. Bu ince düşünülmüş proje hem evinden uzakta kalan evcil hayvanlar için hem de çaresizce can dostlarını arayan hayvan severler için bir umut ışığı oldu. Pati Buldular projesi yayın hayatına başladığından beri büyük ilgi gördü. Proje sayesinde yüzlerce can dostu yuvalarına kavuştu ve kavuşmaya da devem ediyor. Eğer sizin de bir kaybınız olursa veya sokakta kayıp olduğunu düşündüğünüz bir hayvana rastlarsanız http://patibuldular.com/ adresini ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 2

‘Torunum’ Diye Bahsettiği Lokum Sevenleri İçin Merak Konusu Olmuştu

Başarılı sunucu Müge Anlı, programın stüdyosunun bahçesinde tavşanlar, horozlar ve kediler besleyip büyütürken kendi evinde de hayvanlarla içli dışlı yaşıyor. Bir programında ”Ben torunuma da kızıyorum.” diye bir tabirde bulunduktan sonra izleyiciler tarafından torununun kim olduğu gündemde merak konusu olmuştu. Bunun üzerine Müge Anlı ‘torunum’ diye bahsettiği ‘Lokum’ u programına çıkararak sevenleriyle tanıştırdı. İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören Lokum, Müge Anlı’nın sevenleri tarafından hediyelere boğuldu. Kısa bir süre bile ayrı kalsalar torunu yani sevimli köpeği Lokum’u özleyip fotoğraflarına baktığını söyleyen Anlı ile Lokum’un birbirlerine karşı duyduğu sonsuz sevgi ikisinin de gözlerinden okunuyordu.

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 3

Lokum, Puzzle Parçalarını Yedi

Sosyal medya kullanımından yıllarca uzak duran başarılı gazeteci Müge Anlı, yeni açtığı Instagram hesabında sevimli köpeği Lokum’a da yer veriyor. Dün hesabında paylaştığı videoda adı gibi tatlı olan köpek Lokum Müge Anlı’nın saatlerce uğraşarak bitirdiği Kaplumbağa Terbiyecisi resimli Puzzle parçalarını yedi. Müge Anlı ise bu anları gülerek kameraya aldı. Bu eğlenceli dakikaların olduğu paylaşım binlerce kişi tarafından beğeni yağmuruna tutuldu ve paylaşıldı. Müge Anlı ile minik dostu Lokum’un keyifli videosuna buradan ulaşabilirsiniz:

https://www.instagram.com/p/COX0mZehmzT/

İşte Müge Anlı’nın stüdyosuna konuk olan tatlı minikler:

1# Lokum

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 4

2# Şirin Ördekler

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 5

3# Pati Buldular İle Bulunan Bir Can Dostu

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 6

4# Narkotikten Alex

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 7

5# Narkotikten Cookie

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 8

6# Stüdyonun Horoz Üyeleri

Muge Anlinin Torunum Dedigi Sevimli Kopek Lokum Puzzle Yedi 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Izmir Depreminde 2 Bacagini Kaybeden Beyaz Yuva Ariyor

İzmir Depreminde 2 Bacağını Kaybeden ‘Beyaz’ Yuva Arıyor

Iki Cocuk Camekan Alana Sikistirdiklari Kediyi Olduresiye Dovduler 2 2

İki Çocuk Camekan Alana Sıkıştırdıkları Kediyi Öldüresiye Dövdüler