in

Motosikletli Cani, 2 Sokak Köpeğini Defalarca bıçakladı, Köpeklerden Biri Ölürken Diğeri Yaralı Kurtuldu

MUĞLA’nın Ortaca ilçesinde, kimliği belirsiz kişi, motosikletle giderken kendilerine havlayan 2 sokak köpeğinden birini bıçaklayarak öldürdü, diğerini ise yaraladı. Olay güvenlik kamerasına yansırken, polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. 

Muğla’nın turistlik ilçesi Ortaca’da dün gece yarısı sıralarında, ilçe otogarında bir kişi, motosikletiyle seyir halindeyken 2 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Motosikletin arkasında oturan kadını, köpeklerden birisi ısırdı. Kadını buradan götüren şüpheli, tekrar olay yerine dönüp, kendilerine saldıran köpekleri yakalamaya çalıştı. Ancak, köpekler kaçmaya başladı. Peşlerine düştüğü köpeklerden birini bir otobüs firmasının yazıhanesi önünde sıkıştırıp, defalarca bıçaklayarak öldürdü, diğer köpeği ise aynı şekilde yaraladı.

iki kopegin bicaklanmasi kamerada 2264 dhaphoto1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Muğla Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) ekibi, biri ölen diğeri ise yaralanan 2 köpeği hayvan ambulansıyla bakımevine götürdü.

iki kopegin bicaklanmasi kamerada 2264 dhaphoto6

“Bugün köpeği öldüren, yarın insanı çok rahat doğrar”

HAYDOS Başkanı Türkan Dağdelen, “Olay ilçe merkezinin göbeğinde yaşanıyor. Bir adam, esnaf ve otogarda görevli güvenlik görevlilerinin gözü önünde köpeği bıçaklayarak öldürüyor. İkinci köpeği yaralıyor. Hayvan öldürene kadar bıçaklayan kişiyi, kimsenin tanımaması imkansız. Bugün köpeği öldüren, yarın insanı çok rahat doğrar, sıra size gelmeden bu katili ihbar edin” dedi.

iki kopegin bicaklanmasi kamerada 2264 dhaphoto5

Görgü tanıklarının ifadesini alan ve güvenlik kamerası görüntülerini izleyen polis ekipleri, köpekleri bıçaklayan kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahibinin Tatile Çıkarken Yalnız Bıraktığı Kedinin İmdadına İtfaiye Yetişti 2

Sahibinin Tatile Çıkarken Yalnız Bıraktığı Kedinin İmdadına İtfaiye Yetişti!

minibusmotorunagirenkedi

Minibüs Motorunda 50 Kilometrelik Mucizevi Yolculuk