in

Moofio Uygulamasının “Sahiplendirme” Bölümüne Yoğun İlgi

Türkiye’nin evcil hayvan sosyal ağı Moofio, evcil hayvan sahiplenmek veya sahiplendirmek isteyenler için uygulama içerisinde “Sahiplendirme” bölümüyle hizmet veriyor.

moofio-sahiplendirme-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Türkiye’nin evcil hayvanlar için geliştirilmiş en kapsamlı mobil sosyal ağı Moofio’nun sahipsiz hayvanlar için uygulama içinde bulunan  “Sahiplendirme” bölümü büyük ilgi görüyor.  Bu bölüm içerisinde isteyen kullanıcılar, sahiplendirmek istedikleri evcil hayvanın resmini ve bilgilerini paylaşarak yuva arayabiliyor ve talep toplayabiliyor. Sonrasında kişiler ile görüşerek uygun olabileceğine karar verdiği bir aileye yerleştirebiliyor.

 

moofio-sahiplendirme-5

Can dostlarımızın güvenliği için doğru aileyi bulmanın öneminin altını çizen Moofio Kurucu Ortaklarından Can Aksoy konu ile ilgili olarak;

“Moofio’yu eğlenceli, sosyal ve sorumluluk sahibi olarak tanımlıyorum. Moofio’yu hayal ederken, iki dünyayı birleştiren bir köprü olmak istedik. Türkiye’de hayvansever sayısı çok yüksek ve hepsi bireysel çabalarıyla bir şeyler yapmak istiyor. Onlarca dernek ve topluluk kendi çabalarıyla bir şeyler yapmaya çabalıyor. Biz bütün hayvanseverleri bir uygulama altında toplayarak, şeffaf, kontrol edilebilir, güvenilir ve sevgi dolu bir topluluk oluşturmayı amaçladık. İhtiyaçlardan yola çıkarak çözümlere odaklandık, eğlenceyi de eksik etmedik. Uygulamanın içerisinde yer alan sahiplendirme bölümü büyük ilgi görüyor. Can dostlarımızın yaşamları boyu kalabilecekleri uygun ve doğru yuvaları bulmak çok önemli. Bunun için geliştirdiğimiz “Sahiplendirme” bölümünde 5 ay içinde 1000’e yakın paylaşım yapıldı ve onlarca dostumuza yuva bulundu. Bu gerçekten bizler için gurur verici. İnsanlarımızın duyarlı yaklaşımına çözüm olabilmek bizi çok mutlu ediyor. Sahiplendirme bölümümüzü, “kayıp & bulunan hayvan”, “misafir ev bulma” ve “sor & öğren” bölümleri takip ediyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan leylek

Bursa’da Trafo Leyleklerin Ölümüne Sebep Oluyor

one cıkan ev

Sokak Hayvanlarına Röntgen Cihazı Alabilmek için Evini Sattı