in

Moda’da Kedi Evi Cinayeti

Ünlü psikolog Alper Engeler, ‘hayvanlar üşümesin’ diye Moda’da kaldırıma yaptığı kedi evi yüzünden tartıştığı bir şahıs tarafından vahşice öldürüldü.

Olay dün akşam saatlerinde Kadıköy Moda’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 49 yaşındaki psikolog Alper Engeler oturduğu apartmanın yakınlarındaki Ağabey Sokak’taki kaldırıma tahtadan kedi evi kurarken bir komşusu ile tartışmaya başladı.

ci4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İddiaya göre sözlü olarak başlayan tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Engeler tartıştığı şahıs tarafından bıçaklandı. Olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan Engeler yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Engeler’in tek amacı, bu soğukta sokaktaki kedilerin barınması için apartmanının bahçesine kedi evi yapmaktı…

cinayet2

Hayvan sevgisi ile tanınan Engeler’in ölümü yakınlarını yasa boğdu. Alper Engeler’in bir arkadaşı “Kedileri çok severdi… Kar altında kalmasınlar diye onlara kaldırıma kurmak için tahtadan kedi evi almış. Onu kurarken bir komşusu ile tartışmaya başlamış ve bıçaklanmış. Çok üzgünüz. Bıçaklayan şahıs polis ekiplerince gözaltına alınmış” dedi.

ci3

Katil Acıbadem’de yakalandı

Saldırgan şahıs olaydan saatler sonra polis ekipleri tarafından Acıbadem’de gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Emniyet güçleri “Şahısların arasında daha önceye dayanan bir husumet olduğu değerlendiriliyor” dedi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Geçtiğimiz gün Üsküdar’da bir grup, masum canları soğuktan korumak için kedi evleri yerleştiren gençlere saldırmıştı.

Üsküdar’da Bir Grup, Sokağa Kedi Evi Koyan Gençlere Saldırdı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ODTÜon

ODTÜ’lü Dostlardan İnsanlık Dersi

ben dostum ö.ç

Sahipsiz Hayvanlar için Bir İlk: Ben Dostum