in

Minik Yavru Misafirler

Haber sitelerinde, sosyal medya sayfalarında şiddete uğramış, terkedilmiş, yardıma ihtiyacı olan hayvanlarla çok sık karşılaşıyoruz. Bazen bunları paylaşırken bile içimizi acıtan görüntüler olabiliyor. İşte bu kötü haberlerin arasında insanların hayvanlara küçük dokunuşları da aralarda kaynayıp gidiyor.

Biz de bu küçük dokunuşları haber yapalım dedik. Dün akşam Oğulcan Çiçek isimli veterinerlik öğrencisi üye olduğu Kedi Manyakları isimli Facebook grubunda aşağıdaki iletiyi paylaştı.

yavrular1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tabii bu görüntü ve iletinin altına tahmin edebileceğiniz gibi birçok yorum düştü. Islanmış minik yavruları evinde misafir eden Oğulcan’a, diğer hayvan dostu üyelerden “Peki yavruların annesi nerede?”,  “Neden onu da almadınız?”, “Yavruları neden annesinden ayırıdınız?” gibi tepkili yorumlar da geldi.

Oğulcan Çiçek de evdeki köpek dostu Casper ile yavruların oyunlarını ilk iletiden 2 saat sonra video olarak grubun sayfasında paylaştı.

yavrular2

httpvh://www.youtube.com/watch?v=bI5ymnV39wc

İlk paylaştığı fotoğraflarda tepki yorumları, eleştiriler alan Oğulcan Çiçek, sabah olduğunda köpek yavrularını annesine kavuşturdu. Yorum kısmında gelen eleştirilerin de hepsini cevapladı. Anne köpek eve gelmek istememiş, yavrular da yoğun yağmurun altında ıslanmasınlar diye onun için yalnızca yavruları evinde bir gece misafir etmişti.

yavrular3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayvan simulasyon ajanimo 1

Hayvanlarla İlgili Simülasyon Oyunları

flamingo ajanimo1

Gediz’de 7.100 Flamingo Dünyaya Geldi