in ,

Minik Tekvando Öğrencileri, Sokaktaki Evsiz Hayvanlar için Mama Kabı Yaptı

Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 6-7-8 yaş gurubu tekvando öğrencileri, sokak hayvanları için atık malzemelerden su, yem ve mama kabı yaptı.

Türkiye’nin çeşitli illerinde meydana gelen orman yangınları insanların yanı sıra doğal hayatta yaşayan hayvanları da etkiledi. Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 6-7-8 yaş gurubu Tekvando öğrencileri de, orman yangınlarının birçok hayvanın yaşamına zarar verdiğine dikkat çekmek için anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Minik Tekvando Ogrencileri Sokaktaki Evsiz Hayvanlar icin Mama Kabi Yapti1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Minik tekvandocular, ‘Herkes evinin önüne su, yem ve mama kabı koymalı’ diyerek, atık malzemelerden su, yem ve mama kabı yaptılar. Hayvanseverler, mama ve su kaplarının yapımında pet su şişesi, yoğurt kasesi, kağıt, soda, su ve gazoz kapaklarından yararlandılar. Öğrenciler su, yem ve mama kaplarını da çiçek, hayvan motifleri ve kendi yaptıkları resimlerle süslediler. Küçük sporcular, Kepez Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından da “Ormanları koruyalım, hayvanları koruyalım, hayvanları sevip, kollayalım” çağrısında bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unlu Oyuncu Irem Helvacioglu ve Melisa Asli Pamuktan Ornek Davranis3

Ünlü Oyuncu İrem Helvacıoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’tan Anlamlı Ziyaret

IBB Hayvan Barinaginda Akillara Sigmayan OlayKazilmis Cukurda Curumeye Birakilmis Onlarca Kedi ve Kopek Cesedi Bulundu 1

İBB Tepeören Barınağından Skandal Görüntüler: Kazılmış Çukurda Çürümeye Bırakılmış Onlarca Kedi ve Köpek Cesedi Bulundu