in

Minik Patiler İçin Sokak Şenliği

Kadıköy Belediyesi ve Kedici Dergisi birlikteliğiyle düzenlenen Geleneksel Sokak Kedisi Şenliği‘nin üçüncüsü 7 Şubat Pazar günü yapılacak. Yoğurtçu Parkı’nda gerçekleştirecek olan Geleneksel Sokak Kedisi Şenliği, saat 14.00’da başlayacak.

sokak-kedisi-şenliği

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tüm hayvanseverleri etkinliğe davet eden Kadıköy Belediyesi, şenlikte oluşturulacak Kedi Evi Yapım Atölyesi ile, sokak kedilerini sıcak bir yuvaya kavuşturmayı amaçlıyor. Siz de bu etkinliğe katılabilir, sokak kedileri için bir yuva hazırlayabilirsiniz. Yuvanızı dilerseniz kendi sokağınıza götürebilir, dilerseniz Belediye çalışanlarına emanet edebilirsiniz. Ayrıca etkinlikte dağıtılacak olan mamalarla, sokaktaki minik patileri daha çok sevindirebilirsiniz.

kedi-ajanimo

Önceki yıllarda etkinliğe katılım beklenenden çok yüksek olduğunu belirten yetkililer “Belediye’nin getirdiği malzemelerin yetemediği anlar yaşanmıştı. Bu yıl daha tedbirli olacaklarını tahmin ediyoruz, ama siz yine de yanınıza makas, maket bıçağı gibi malzemeler alırsanız, en azından beklemekten kurtulur, daha çok kedi evi yapabilirsiniz” açıklamasını yaptı.

Şenlikte ayrıca minik hayvan severler için Kedi Resmi Çizim Atölyesi yapılacak. Yapılan resimler kedi evlerinin üstlerine yapıştırılacak ve aralarından bazıları Kedici Dergisi’nde yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pitbulllar Çiçek Modasına Uyarsa ajanimo öne çıkan 1

Pitbull’lar Çiçek Modasına Uyarsa

hayvanlara ödenen telif ajanimo

Telif Hakkı Hayvanlara Ait Olan Fotoğraflar