in

Minik Josh’un ‘Köpek Sevgisi’ Gizli Kameraya Yakalandı

Komşusunun garajına her gün gizlice girerek köpeği seven Josh adlı çocuğun bunu neden yaptığını görüntüleri tesadüfen gören annesi açıkladı.

çocuk2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ABD’nin Louisiana eyaletinde yaşayan Hollie Breaux Mallet, sosyal paylaşım sitesinde kendi evine ait güvenlik kamerasına takılan bir görüntü yayınladı.

Genç kadın, görüntüde bir çocuğun bisikletiyle gelip hızlıca köpeği ile oynadığına ve aynı hızla uzaklaştığına dikkat çekti. Paylaşımının altına “Bu tatlı çocuğun kim olduğunu bilen var mı? Köpeğimle istediği kadar oynayabileceğini ve burada kalabileceğini ona söylemek istiyorum!” notunu düşen kadına, onlarca cevap geldi ve sonunda çocuğun kimliği belli oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=mo1A02MKYw4

Daily Mail’in haberine göre, görüntüleri gören bir başka kadın, Ginger Clement Breaux, çocuğun kendi oğlu Josh olduğunu söyledi. Oğlunun her gün evde bu köpekten bahsettiğini anlatan Breaux, bir anne olarak oğlunun başka bir eve izinsiz girmesinden rahatsız olduğunu ancak bir yandan da köpeklere olan bağlılığından dolayı mutluluk hissettiğini belirtti.

Josh’un günlük gizli ziyaretinin nedenini de yine annesi açıkladı: Küçük çocuğun kendi köpeği geçen yıl ölmüştü. Josh’a okulunu aksatmaması için yeni bir köpek almayan aile, görüntüleri izledikten sonra fikirlerini değiştirecek gibi görünüyor.

çocuk1

Komşusu tarafından çok sevdiği Düşes isimli köpeği istediği zaman görmesine izin verilen Josh, bu güzel haberi bir selfie ile kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

atalayfiliz

Atalay Filiz’in Evinden Kayıp Kedinin Tasması Çıktı

öne çıkan

Kimse Dokunamazken O Evde Besliyor