in

Minibüsün ezdiği köpeğe trafik dubası ile saldırdı

Yolda uyuyan köpeği minibüs ezdi, ardından bir kişi duba ile hayvana saldırdı. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

AFYONKARAHİSAR’DA YOLDA UYUDUĞU ESNADA KENDİSİNİ FARK ETMEYEREK EZEN MİNİBÜSÜN ALTINDAN CAN HAVLİYLE ÇIKIP KURTULAN KÖPEK BU DEFA BİR ŞAHSIN TRAFİK DUBASI İLE SALDIRISINA MARUZ KALDI. VİCDANLARIN UNUTULDUĞU OLAY ANI İSE SANİYE SANİYE GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI.

Afyonkarahisar’da yolda uyuduğu esnada kendisini ezen minibüsün altından can havliyle çıkıp kurtulan köpek bu defada bir şahsın trafik dubası ile saldırısına maruz kaldı. Vicdanların unutulduğu olay anı ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

BÖYLE VİCDANSIZLIK GÖRÜLMEDİ

Olay, Sinanpaşa ilçe merkezinde meydana geldi. Görenlerin içini sızlatan olay bir iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, olay özellikle sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Görüntülerde yoldan geçen bir minibüs uyuyan köpeği ezdi.

Minibüs şoförü köpeği fark edince durdu. Köpek daha sonra minibüsün altından, tampon ve lastik kenarından çıkmayı başararak kaldırıma çıktı.

Korku içinde sağa sola kaçışan köpeğe bu defa bir dükkandan şahıs trafik dubası ile saldırdı. Şahıs eline geçirdiği trafik dubasını büyük bir öfkeyle köpeğe fırlattı.

Dubanın isabet ettiği köpek acılar içinde kalarak bir süre yerde süründü. Daha sonra ayağa kalktığı gözlenen köpek can havliyle olay yerinden kaçtı.

Köpeğin durumunun ne olduğu belirsizliğini korurken, şahsın köpeğe neden trafik dubası ile saldırdığı ise bilinmiyor. Sosyal medyada paylaşılan güvenlik kamerası görüntüsü ise izleyenler tarafından tepkiyle karşılandı.

Köpeğin minibüsün altında ezildiği daha sonrada trafik dubası ile saldırıya uğradı anların güvenlik kamerası görüntüsü

Eskişehir’de beşiz kuzu sevinci

Köpek eğitiminde nelere dikkat edilmeli