in

Milas’ta Vahşet: Köpeği Öldürüp Banyoda Sakladı!

Muğla, Milas’ta sokak köpeğini demir çubukla döverek öldüren bir kişi, köpeğin ölüsünü evinin banyosunda saklarken yakalandı.

Milas’a bağlı İsmetpaşa Mahallesi’nde oturan A.T., evinin avlusuna giren bir sokak köpeğini demir çubukla döverek öldürdü ve köpeğin ölüsünü evinin banyosunda sakladı. Polisin soruşturma başlattığı olayla ilgili A.T.’ye, 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanun kapsamında bin 125 lira idari para cezası kesildiği öğrenildi.

Milas’ta Vahşet Köpeği Öldürüp Banyoda Sakladıöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Günaydın Milas’tan Volka Yıldız’ın haberine göre, mahallede yaşayan vatandaşlar, geçtiğimiz pazartesi günü gece geç saatlerde bir köpeğin feryadıyla uyandılar. Dışarıyı kontrol eden vatandaşlar, A.T.’ye ait evin avlusunda bir hareketlilik gördüler ve durumu polise bildirdiler.
İhbarın ardından olay yerine gelerek incelemelerde bulunan polis, bir sokak köpeğini kendisine saldırdığı için demir çubukla döverek öldürdüğünü söyleyen A.T. ile görüştü. Daha sonra zavallı köpeğin ölüsü, A.T.’nin evinin banyosunda poşetle sarılmış halde bulundu.
Köpeği canice öldürdükten sonra banyosunda saklayan A.T.’ye 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanun kapsamında bin 125 lira idari para cezası kesildiği öğrenilirken; kan donduran olay herkeste şok etkisi yarattı.

2 a623d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kopeksandı tilki cıktı

Petshop’tan Köpek Satın Aldı, Gerçeği Öğrenince Hayatının Şokunu Yaşadı

Fatih Başöç

Teknelerin Arasında Yaşam Savaşı Veren Balaban Kuşu Kaptan Sayesinde Kurtarıldı