in

MHP İzmit Belediye Meclis Üyesinden Kan Donduran Öneri: Sokak Köpeklerinin Uyutulması Düşünülebilir

MHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Ayhan Arpacı’dan kan donduran öneri

Birkaç gün önce İzmit Belediyesi personelleri tarafından Yahyakaptan’da üç köpeğin iğne ile ölümüne neden olunmuştu. Yaşanan süreçte başta İzmit Belediye Başkanı olmak üzere Veteriner Müdürlüğü personelleri çok eleştirilmişti. Fatma Kaplan Hürriyet önceki gün yaptığı basın açıklamasında özür dilemiş ve konunun derinlemesine araştırıldığını ifade etmişti.

Screenshot 25

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sokak hayvanlarına yönelik şiddet  gündemi henüz soğumamışken MHP İzmit Belediye Dr. ’dan şok bir öneri . Sokak köpeklerinin tehlike arz ettiğinin altını çizen Ayhan Arpacı, “Önce insan sağlığı diyerek sokak hayvanlarının uyutulması düşünülebilir” ifadelerine yer verdi.

MHP’li Ayhan Arpacı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Benim hayvanları ne kadar sevdiğimi ve onlar için yaptıklarımı herkes bilir. Ancak hayvan sevgisi bir insana zarar verene kadardır Kocaeli ‘nin tüm belediyelerinde sokak köpekleri ciddi bir sorundur. Bugün Kocaeli UYUTULMASI DÜŞÜNÜLEBİLİR Her gün birçok insan sokak köpeklerinin saldırısı nedeniyle yaralanmaktadır. Belediyeler kendi sınırları içindeki köpekleri başka ilçelere götürerek çözüm bulmaya çalışmaktadır Önce insan diye düşünerek bu hayvanların uyutulması dahil her türlü çözüm acil gereklidir.”

Kaynak: Enkocaeli.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tosya Kaymakamindan Patiler Usumesin Kampanyasi

Tosya Kaymakamından ‘Patiler Üşümesin’ Kampanyası

mobil bir veteriner klinigi

Üsküdar Belediyesi’nin Mobil Veteriner Kliniği 2021’de Yollarda Olacak